Како да не е од оваа планета: Никол Шерцингер во петтата деценија изгледа како да има 18 години! (ФОТО)

Пејачката Никол Шерцингер несомнено важи за една од најубавите жени во светот. Во својата петта деценија изгледа неверојатно во какво било издание, со шминка или без, во блескави фустани или тренерки таа едноставно блеска со самодоверба.

Ѕвездата од „The Pussycat Dolls“, Никол (42) неодамна сподели фотографија облечена во тесна бела маица и без грам шминка истакнувајќи го својот потполно природен изглед.

– Кожата ми е затегната, порите и дамките минимизирани, давајќи го тој здрав сјај – напиша Никол.

Оваа фотографија предизвика лавина коментари од нејзините обожаватели. Таа повторно успеа да ги „сврти“ сите погледи кон нејзината привлечна фигура и длабоко деколте.

View this post on Instagram

#WAP: Wet Ass PussyCAT DOLL 📸 @te11

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Никол треба да биде благодарна на своите гени, таа навистина изгледа неверојатно, а уште поинтересен е фактот дека досега немала никакви естетски зафати.

https://www.instagram.com/p/CCCEqQ4j1eo/

Слични објави

РИЈАНА ПРЕСЕЧЕ: Пејачката ја прекина тригодишната врска со милијардерот Џамил

Еспресо

Неа ја исмејувал, а Џенифер ја голтал со поглед! Анџелина Џоли бесна по скандалозното однесување на Бред Пит! (ФОТО)

Васко Спасоски

Саша и Душко на море: Кој има поубави купаќи?

Igor

Елтон Џон: Учев повторно да одам и носев пелени, имам уште многу малку време! (ФОТО)

Igor

Игор Џамбазов на негов начин ни порача што да правиме во ова време! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Леонардо Дикаприо во нова хуманитарна мисија

Слободен печат

Остави Коментар

деветнаесет − 6 =

Слични објави

Проблематичната ѕвезда и скандалозниот принц: Ѝ подарил кредитна картичка со милиони

Igor

Џенифер Лопез ја освои наградата „The People’s Icon“

Васко Спасоски

Нашата Ана Марија од Скопје зачекори на модната писта на „Guess“ во Лугано (ФОТО)

Васко Спасоски

Владо Јаневски со нова песна: Слушнете како звучи нумерата „Недостасуваш“! (ВИДЕО)

Михаило Донев

Име кое никој не го очекуваше: Официјално објавено името на кралското бебе

Igor

Ким Кардашијан со нова фризура! Ваква досега ја немаме видено (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian