Кајмакоски во Будва: Уловен со ЕДНА ПОЗНАТА СРПСКА ПЕЈАЧКА (ФОТО)

Неодамна Даниел Кајмакоски се разведе од сопругата, но не му требаше уште долго за да биде забележан во друштво на една позната српска пејачка.

Тој и Милица Павловиќ имале настап во Будва, но и многу се дружеле, а докази за меѓусебната дружба објавувале на социјалните мрежи, особено на Инстаграм.

даниел кајмакоски милица
Принтскрин

Слични објави

Неделен ручек за целото семејство – Сочно пилешко на француски начин (РЕЦЕПТ)

Igor

За крај на летото: Се побуниле против градниците! (ФОТО)

Igor

Мартинијан Кириловски победник на „Макфест“

Igor

Аки Рахимовски добил ќерка со 27-години помладата Словенка

Еспресо

Северина позираше со родителите на сопругот Игор: Прекрасно е што ги имам! (ФОТО)

Еспресо

Едно време сакаше да биде пејачка: Вака изгледа едната ќерка на Жељко Самарџиќ (ФОТО/ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

18 + 6 =

Слични објави

Кога Лацио победува, Ана Фалки се соблекува (ФОТО)

Еспресо

Ана Бекута ослабе 17 килограми и почна да се слика секси! (ВИДЕО)

Igor

Новинар стана хит поради неговата реакција кога виде дека кон него доаѓа стадо бизони (ВИДЕО)

Еспресо

Драстичен „рез“ на Моника Белучи: Кратка фризура за која само малку жени се одлучуваат (ФОТО)

Igor

По пример на нејзината сестра: Кајли носи бикини постаро од неа (ФОТО)

Igor

НЕВЕРОЈАТНА ТЕХНИКА НА КИНЕСКИТЕ АСТРОЛОЗИ: Што откриваат бенките за нашата судбина?

Igor