Јелена Карлеуша од Турција ни испраќа жешка фотографија – позира топлес! (ФОТО)

Една од најпознатите пејачки на Балканот, контроверзната Јелена Карлеуша веќе неколку дена ужива на песочните плажи во Турција, од каде секојдневно ни испраќа провокативни фотографии.

Досега ја видовме во неколку различни изданија на бикини, но таа овојпат направи чекор понатаму и го соблече горниот дел од бикинито.

Се разбира, ништо не се гледа, бидејќи Карлеуша речиси секогаш остава на имагинацијата на своите машки обожаватели.

Ј.К. позира во базен, а пак со рацете ги крие нејзините бујни гради…

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Good morning ☀️🧜‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Слични објави

Хороскоп за 10 јули: Денот ви носи голема смиреност и многу убави искуства

Еспресо

Домашна шампита како од слаткарница

Igor

Драмата продолжува: Мајката на славниот пејач шокираше со неговата фотографија од болничкиот кревет (ФОТО)

Igor

Пејачката Лизо планира да „заплива“ во модните води!

Еспресо

Музичката индустрија повика на запирање на работата поради Џорџ Флојд, МТВ ги замрачи екраните ширум светот

Еспресо

Доктор Вело Марковски е вистински среќник: Погледнете како изгледа неговата млада сопруга! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

дваесет − пет =

Слични објави

Доста со лагите! Колку всушност треба да трае „секс акцијата“?

Igor

Сиена Милер: Стајлинг во духот на 70-те (ФОТО)

Igor

Босанската Парис Хилтон од врел базен скокна во снег – погледнете ја нејзината реакција (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Едноставен лек за проширени вени

Igor

Се огласи популарниот фудбалер Ибрахимовиќ: Ако вирусот не оди кај Златан, Златан ќе оди кај вирусот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

200 ЖЕНИ ВЕРУВАЛЕ ДЕКА СЕ ВО ВРСКА СО НЕГО: Познат Хрват жртва на кражба на идентитет

Igor