Ивана Кнез со сензуална лимитирана колекција за роденденот на втори април

Ивана Кнез за сите љубители на модата за својот роденден втори април ќе ја претстави својата лимитирана колекција преку која пренесува порака да се надминете себеси и да направите да бидете свои и оригинални.

Ова се фотографиите од бекстејџот на снимањето на кое работеше тим од професионалци. Бидете така, на втори април ве очекува модна сензација.

Слични објави

Има што да покаже: Пејачката Наташа Малинкова позира во бикини! (ФОТО)

Еспресо

Како Тејлор Свифт се подготвувала за улогата во „Мачки“?: Облечена како мачка пие млеко од сад ставен на под

Слободен печат

Новите фотографии на Јелена и Новак Ѓоковиќ покажуваат во какви односи се и што прават кога никој не ги гледа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Три години по смртта – Вдовицата на Хју Хефнер ужива со новото момче

Еспресо

Сакав да направам тест за корона, но не можам да најдам доктори: Манекенката Хајди Клум е заразена? (ФОТО)

Васко Спасоски

Затоа е ГОЛЕМ: На Раде Шербеџија не му е проблем да чека во ред како и сите останати луѓе!

Васко Спасоски

Остави Коментар

17 + тринаесет =

Слични објави

Џим Кери на брутален начин го поздрави Вајнстин (ФОТО)

Еспресо

Ќе се изнасмеете: Погледнете како актерот Андрија Милошевиќ пречекува гости – ги вади од памет! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Лејди Гага како инспирација: Инсект именуван по стилот на пејачката (ФОТО)

Еспресо

Тијана: Јас сум најгорда сестра во Европа во моментов

Igor

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! Плаќаат 25.000 евра за да се разголуваат среде пустина (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Критичарите остри за стајлингот на Селин Дион: Модата е за поигрување, ама ова е навистина премногу! (ФОТО)

Еспресо