ИМА ЛИ „МАЛИ СИГНАЛИ“? Наташа Беквалац и Богдан Богдановиќ фатени заедно!?

Во белградската Хала на спортовите во саботата се одржа манифестацијата „Bassivity Digital Showcase“, која на едно место собра многу естрадни личности.

Во публиката беа забележани и Наташа Беквалац и НБА-ѕвездата Богдан Богдановиќ.

Неодамна пејачката на Инстаграм сподели фотографија на која се гледа дека е во друштво на маж, но не се гледа неговото лице, пишува Курир.рс.

Слични објави

Познат рапер застрелан во вратот! Докторите се борат за неговиот живот! (ВИДЕО)

Igor

Најбрзиот човек на светот ќе стане татко: „Кралот или кралицата доаѓа“ (ФОТО)

Васко Спасоски

САКААТ ЧИСТИ ОДНОСИ: Овие хороскопски знаци први го поставуваат прашањето „На што сме?“

Igor

Досега невидени фотографии од Мерилин Монро: Холивудската убавица не престанува да ги восхитува сите дури и половина век после смртта (ФОТО)

Еспресо

„Кога Тито после пет секунди од нашата свирка ги затна ушите, не симнаа од бината“

Igor

Менаџерот и кумот на Јоксимовиќ, Бане Обрадовиќ го победи коронавирусот по тешката борба!

Еспресо

Остави Коментар

два × 4 =

Слични објави

Синот на Аркан: Доколку Цеца сака помирување прво мора да го направи ова!

Еспресо

Тие се причината зошто се успешни: Самохрани мајки на познатите! (ФОТО)

Igor

Старлетата Амбер Роуз објави видео како го дои бебето (ВИДЕО)

Igor

Разводот и раскинувањето лошо и влијаат: Емина Јаховиќ на работ на анорексија!

Васко Спасоски

Актерот Милош Биковиќ има беровско потекло! (ФОТО)

Васко Спасоски

Повторно должи пари на својата држава: Тони Цетински треба да врати 22.000 евра!

Васко Спасоски