18.8 C
Скопје
00:20 - 27 септември, 2023

ИМА 15 МИЛИОНИ СЛЕДБЕНИЦИ НА ИНСТАГРАМ: Рита Ора покажа нешто повеќе… (ФОТО)

Рита Ора на Инстаграм ја достигна бројката од 15 милиони обожаватели. Па, затоа таа им се заблагодари со слики, за кои вели дека не би требало да ги објави.

Можеби овие слики се од некој поголем проект што Рита го подготвува, но таа се појавува со поинаков стил.

– Не треба да го покажам овој изглед се уште, но вие сте најдобрите и достигнавме до 15 луѓе што ме следат – напишала Рита на Инстаграм, ставајќи и хаштаг честитка за „Месецот на гордоста“, месец во кој се поддржуваат припадниците на ЛГБТ, пренесува Експрес.

Рита е позната како бисексуална, а за тоа зборуваше и јавно, признавајќи по достигнувањата на нејзината песна „Girls“.

Слични објави

„Многу сум среќна што можам да се поврзам со овој рај на земјата“-Џорџина го честита националниот ден на Саудиска Арабија

еспресо

(Видео) Тејлор Свифт го прошета новиот дечко, новинарот што ги сними остана без зборови

еспресо

ЕУ го повика Илон Маск да ги почитува законите, неговата социјална мрежа е најголемиот извор на лажни вести

еспресо

На Шакира ѝ се заканува затворска казна до осум години, затаила над 14 милиони евра данок

еспресо

Шокантно видео: Малечко дете си игра со огромен питон

Еспресо

Ново истражување за пристап кон воспитување: Децата во Јапонија се најсреќни

Еспресо
Се вчитува....