И кажа дека не ја сака! Ова е момчето кое и го скрши срцето на Кортни Кардашијан! (ВИДЕО)

Кортни Кардашијан доживеа шок откако нејзиниот највозрасен син Масон и кажа зборови кои ниедна мајка не би сакала да го слушне.

Реалити-ѕвездата објави видео на кое таа и синот Масон лежат во кревет и се снимаат со филтер од срциња околу нивните глави.

Пеејќи приспивна песна, Кортни му шепнала дека е вљубена, но не била подготвена на неговиот одговор кој кажал: „Што значи тоа? Јас не сум вљубен во тебе“!

Највозрасната сестра од Кардашијан шокирано ја отворила устата и со раката го покри лицето и почна да плаче.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Слични објави

Сопругот на АДЕЛИНА ТАХИРИ фотографиран во друштво на ПОЗНАТА ПЕЈАЧКА (ФОТО)

Igor

Го промени имиџот: Риз Витерспун има нова фризура која веднаш ќе ја посакате (ВИДЕО)

Igor

Погледнете го МОЌНИОТ НАСТАП на Нета на отворањето на Евровизија

Igor

Аријана Гранде конечно ќе настапи на Греми наградите! (ФОТО)

Слободен Печат

„Се уште сме фраери”: Славните актери Сталоне, Шварци и Долф со хит снимка го воодушевија светот (ВИДЕО)

Igor

Нов тренд во водењето љубов: Паровите тврдат дека во текот на односот вака повеќе уживаат

Igor

Остави Коментар

10 + 5 =

Слични објави

Позната адвокатка ги „запали“ социјалните мрежи (ФОТО)

Igor

САКААТ ЧИСТИ ОДНОСИ: Овие хороскопски знаци први го поставуваат прашањето „На што сме?“

Igor

Стајлинг кој ги отсликува 70-те: АМАЛ КЛУНИ мамеше погледи со овој фустан (ФОТО)

Igor

Ја предвидел својата судбина пред 21 година: Еве како Родригез знаел дека Џеј Ло ќе му биде вереница! (ВИДЕО)

Igor

ХИТ-ФОТО: Елиф Елмас прави селфи пред авион, а тренерот на голманите Гого Јовчев се моли (ФОТО)

Igor

Златна Бубамара 2020, на сцената и пред сцената: Сашко Коцев го „избриша“ подот со РЕКЕТ! (ГАЛЕРИЈА)

Васко Спасоски