ФУСТАНОТ ЗА КОЈ СЕ ЗБОРУВА: Се појави во провокативно издание, но направи и еден погрешен чекор (ФОТО)

Фустанот кој го носеше инфлуенсерката и моделот Џесика Гојкочеа на Филмскиот фестивал во Венеција со денови е тема на многу коментари.

Таа дојде на премиерата на филмот „An Officer and a Spy“ на Роман Полански, облечена во црн свечен фустан со превисок шлиц, кој ги откриваше нејзините совршени нозе.

Па така, публиката имаше ретка „можност“ да ја види и нејзината долна облека. Многумина ја оценија нејзината појава како вулгарна, но има и такви на кои им се допадна елегантната комбинација на овој црн фустан надополнет со високи потпетици со потпис на Кристијан Лубутан.

манекенка фустан
Фото Профимедиа
манекенка фустан
Фото Профимедиа

Слични објави

Зоран Заев во „Еден на Еден“: Да го пополниме местото што Британија го ослободи во ЕУ! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Познатиот пејач Владо Георгиев со чудна изјава: Никогаш нема да ја оженам мајката на моите деца! (ФОТО)

Васко Спасоски

ПОВТОРНО НЕСОГЛАСУВАЊА: Меган Маркл одбива желби на кралското семејство

Igor

Комбинација од која ќе ве здоболи главата! Џесика во розево од глава до пети! (ФОТО)

Еспресо

И Калиопи има што да покаже: Жешка фотка од познатата пејачка на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Сите зборуваат за ЧУДЕСНИОТ ЃЕРДАН што Моника Белучи го носеше во Кан (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

15 + седум =

Слични објави

ПОВТОРНО КРИТИКИ: Научете ја Меган како се држи дете! (ФОТО)

Igor

Дали користите погрешна крема за лице?

Igor

Аријана Гранде конечно ќе настапи на Греми наградите! (ФОТО)

Слободен Печат

Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ слави роденден: Нивната љубов ги издржа сите предизвици

Еспресо

Северина во бикини: Некои воодушевени, некои разочарани (ФОТО)

Igor

Сандра Африка во провокативно издание повторно ги зашемети мажите (ФОТО)

Еспресо