19.9 C
Скопје
18:47 - 18 мај, 2022

(ФОТО) Моника Белучи претерала со користење „Фотошоп“: Екстремно обработени фотографии на кои актерката изгледа како восочна фигура

моника белучи

Италијанската актерка Моника Белучи објави екстремно обработени фотографии на својот инстаграм – проофил, па беше мета на критики од обожавателите

Моника Белучи, која е позната по својата природна убавина, позираше во долг бордо фустан со шлиц, која како и секогаш ја истакнуваше нејзината заносна фигура.


Комбинацијата ја надополни со луксузна огрлица и обетки. Сепак, многумина забележаа дека фотографиите се обработени.

„На твоите фотографии не им требаат филтри. Убава си и без нив“- гласеше еден од коментарите.

„Толку си убава, нема потреба да си го средуваш лицето во апликациии“ – и порачаа фановите на актерката

Познатата актерка навистина изгледа волшебно, а на Европејците им е особено драга бидејќи остана имуна на трендот на пластични операции, па за разлика од многу нејзини колешки, не го смени личниот опис.

Моника призна дека не се плаши од стареење, па може да се каже дека е иста како виното – колку е постара, толку е поубава.

Слични објави

Амбер Херд стисната во ќош од адвокатката на Џони Деп: Овие две важни прашања ја откриваат лагата на глумицата

Еспресо

Љубовта ќе им цвета во јуни: Ова се највљубените и најсаканите хороскопски знаци на почетокот на летото

Еспресо

Три најчести фитнес грешки поради кои се откажуваме од тренинг и слабеење

Еспресо

Што да промените во исхраната за да се ослободите од акните и мозолчињата?

Еспресо

(ВИДЕО) Докажано: Амбер сепак имала врска со Џејмс Франко додека била во брак со Џони Деп

Еспресо

(ФОТО) Модна дизајнерка почнала да го тетовира синот уште кога имал шест месеци

Еспресо
Се вчитува....