9.8 C
Скопје
24 октомври, 2021

ФОТО | Диетата на Лила со бургери: Совршено тело со само еден трик

Познатата водителката и инфлуенсерка на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа. Храна, прекрасни дестинации и модни комбинации. Можеме да се сложиме дека на Лила буквално се и стои благодарение на фиткиот изглед и совршено тонирано тело.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

На една од фотографиите за време на летниот одмор во Грција водителката ужива во калорично мени кое се состои од бургер, пржени компирчиња и сосови, но пред да се фрлите на оваа диета треба да го забележите описот на фотографијата:

Само еден гриз, напиша Лила во описот на фотографиите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)


Како Лила се храни за да има совршена линија не можеме да процениме од фотографиите на нејзиниот инстаграм – профил, но едно е сигурно, со здрава, балансирана исхрана и физичка активност може да уживате во здраво и витно тело. Гладувањето не е решение, а диетите уште помалку.

Слични објави

СЛАВЧО ПОПОСКИ ПРЕДУПРЕДУВА: Има услови за слаб мраз, еве на кои места и кога!

Ј.К.Д

(ФОТО) НЕВЕРОЈАТНО, НО НЕ СТАРЕЕ: Чола во џинс и кожена јакна, баш е фраер!

Ј.К.Д

Како да се справите со депресијата и со анксиозноста: Поминувајте повеќе време правејќи го она што ве тера да заборавите на грижите

Еспресо

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 24 ОКТОМВРИ: Спремете се за успеси на професионален план

Еспресо

ИНСТРУКЦИИ: Орален секс што партнерот никогаш нема да го заборави

Еспресо

(ФОТО) ВО НОВА ГРАДИШКА: Тоше Проески доби споменик во Хрватска во близина на местото каде што трагично го загуби животот

М.Т
Се вчитува....