18.8 C
Скопје
10:20 - 28 мај, 2024

Годините не се пречка: Славната оскаровка на 74 години во жешка секс сцена со двајца мажи! (ВИДЕО)

Во изминативе неколку денови филмот „The Jesus Roll“ стана доста актуелна тема, кој е направен како спин-оф на филмот од 1998 година – „The big Lebowski“, во режија на Џон Туртуро. 

Фотографиите од снимањето на овој филм покажуваат дека главните актерки Одри Тауту и холивудска ѕвезда ​​Сузан Сарандон, се дел од жешка секс сцена со двајца колеги на сетот, 49-годишниот Боби Канавале и 62-годишниот Џон Туртуро.

Инаку, славната Сузан Сарандон наполни 74 години минатата година, но сепак се чини дека годините не се никаква пречка за да биде дел од една ваква експлицитна сцена.

Сузан беше номинирана за престижната награда Оскар во пет ситуаци, а беше во можност да ја освои во 1995 година.

Во претстојниот филм „The Jesus Rolls“, таа го игра ликот на меланхоличната Џан.

Фото: Профимедиа

Ликот на Џан е спротивен на разиграниот лик на Французинката Мари, кој го толкува прекрасната Одри Тауту, а филмот од 6-ти март треба да започне да се прикажува во светските кино сали.

Слични објави

(Видео) Филмови кои не се за пропуштање во 2023

Ј.К.Д

Мајкл Џ. Фокс искрено за болеста што ја криел со години: Мислев дека публиката ќе ми се смее

еспресо

Се појави првата божиќна реклама и веднаш ги налути гледачите: Ова е тотално лудило

еспресо

Бела Хадид веќе не е на врвот: Науката ја избра новата најубава жена на светот

еспресо

Клои Кардашијан имала тумор на лицето: „Морав да направам итна операција за да го отстранам“

еспресо

Арнолд Шварценегер стана најскапиот личен тренер во САД: Наплаќа 150.000 долари за тренинг!

еспресо
Се вчитува....