Елена Ристеска во провокативно издание (ФОТО)

На својот инстаграм-профил Елена Ристеска сподели фотографии на кои изгледа преубаво и провокативно.

Во описот на фотографиите напишала дека тие се едни од нејзините омилени од првата фотосесија со Стефан Николовски, кога, како што пишува Елена, нивните енергии се поврзале.

Слични објави

ЕДВАЈ ИЗЛЕЗЕ ОД ЏИПОТ: Карлеуша шокираше со изгледот во краток розев фустан (ФОТО)

Igor

„Brass Brothers“ ќе ве заразат со нивната прва авторска песна „Време – невреме“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Сека Алексиќ се соблече во купаќи па го покажа трудничкиот стомак (ФОТО)

Igor

Ова никој не го очекуваше од неа: Актерката Ирена Ристиќ објави провокативна фотографија

Igor

МАЖИТЕ ЛУДУВААТ ПО НЕА, А ТАА САКА САМО БОГАТИ И СЛАВНИ! Се смееше додека го апсеа нејзиното поранешно момче и го ЗГРОЗИ СВЕТОТ! (ФОТО)

Еспресо

„Дајана и Ричард се „ГОЛТАЛЕ СО ПОГЛЕДИТЕ“: Елтон Џон во мемоарите ја откри ТАЈНАТА АФЕРА чувана три децении (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

1 × 1 =

Слични објави

Луна по раскинувањето со Марко се врати на старата љубов – погледнете кој е! (ФОТО)

Слободен печат

Хороскопски знаци кои важат за најголеми лажговци!

Igor

Еднодневно издание на Д Фестивал во Дојран

Еспресо

Почнала да го дои бебето во зоолошка, но не го очекуваше она што се случи (ВИДЕО)

Еспресо

Едноставна, а превкусна чоколадна торта од палачинки

Igor

Наоми Кембел, Синди Крафорд, Клаудија Шифер: Интригантни кралици на модните писти (ФОТО)

Igor