Марјана го запали Инстаграм со совршените облини во бикини, а со еден детаљ ги стави во дилема обожавателите

Почна летната сезона и на социјалните мрежи можат сè почесто да се видат познатите како позираат на плажа или покрај базен. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

И додека Северина ги поздрави обожавателите со своите фотографии од Малдивите, каде се  одмора, македонската лото девојка Марјана Станојковска ги почести обожавателите со фотографии во бикини, но покрај базен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Сепак една нејзина фотографија привлече посебно внимание, а тоа е фотографијата во која Марјана е во бел костим за капење на кој напред пишува „Bride“ – „Невеста“ и ги остави обожавателите во дилема, дали таа им  навестува дека конечно ќе застане на лудиот камен или е само рекламен трик?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Слични објави

Ава Карабатиќ ја провоцира Колинда: „Ако ништо друго барем ПОУБАВА СУМ ОД НЕА!“

Igor

Игор Џамбазов со смешен коментар кога виде дека го ставиле на плакат со Цеца (ФОТО)

Igor

Ќерката на Здравко Чолиќ воодушевила со изгледот за Нова година: Пристојна, а преубава! (ФОТО)

Васко Спасоски

РЕПРИЗА НА ДРАМАТА: Карлеуша и Тошиќ повторно во криза

Igor

Септември ќе им донесе пари на овие 3 хороскопски знаци!

Igor

Тина Тарнер – Кралицата на рокенролот наполни 81 година

Еспресо

Остави Коментар