Марјана го запали Инстаграм со совршените облини во бикини, а со еден детаљ ги стави во дилема обожавателите

Почна летната сезона и на социјалните мрежи можат сè почесто да се видат познатите како позираат на плажа или покрај базен. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

И додека Северина ги поздрави обожавателите со своите фотографии од Малдивите, каде се  одмора, македонската лото девојка Марјана Станојковска ги почести обожавателите со фотографии во бикини, но покрај базен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Сепак една нејзина фотографија привлече посебно внимание, а тоа е фотографијата во која Марјана е во бел костим за капење на кој напред пишува „Bride“ – „Невеста“ и ги остави обожавателите во дилема, дали таа им  навестува дека конечно ќе застане на лудиот камен или е само рекламен трик?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Слични објави

(ФОТО) БРАВО: Михаела Лазаровска урна 14 години стар рекорд во скок во височина

Ј.К.Д

МРАЧНАТА СТРАНА НА ИЛОН МАСК: Поранешната сопругата Џастин со потресна изјава

Еспресо

(ФОТО+РЕЦЕПТ) ШЕФ БРАНКО ПОПОСКИ ЗА ДЕНЕС ПРЕДЛАГА: Печени пиперки со лук

Ј.К.Д

СУПЕР МАРИО ДОАЃА НА МАЛИТЕ ЕКРАНИ: Со опасна актерска екипа!

Еспресо

(ФОТО) ВО ДВОРОТ НА ПЕНЗИОНЕРОТ ПАВЛЕ ЃОРГИЕВСКИ: Село Логовари може да се гордее со овој господин!

Ј.К.Д

(РЕЦЕПТ) МАРТИНА НИ НАПРАВИ ЛИСНАТИ КРОАСАНИ СО ДВЕ СОСТОЈКИ: За благ и лезетен почеток на неделата

Еспресо
Се вчитува....