Џенифер Лопез не може да го дочека Супер Боул: Погледнете како се подготвува (ВИДЕО)

На овогодишниот Супер Боул ќе има голема доза на латино енергија, бидејќи на полувремето ќе настапат ѕвездите Џенифер Лопез и Шакира.

Популарната Џеј Ло (50) на Инстаграм објави снимка од подготовките за настапот на Супер Боул.

Обожавателите можат да ја видат Џенифер со рацете на земја како „чека знак“ за да започне со својот настап. Набргу потоа, таа наеднаш станува и почнува да игра.

Стојам овде на почетната линија и чекам знак за почеток – вели Џенифер во клипот.

Пејачката неколку секунди се движи, за на крај да седне на тревата и да го чека својот момент кога треба да заблеска.

Двете латино диви, Џеј Ло и Шакира, за првпат во своите кариери ќе настапат заедно и токму поради тоа ветуваат спектакл.

Кога Џенифер објави дека токму тие две ќе настапат заедно на Супер Боул, истакна дека е горда на организаторите што за ова шоу одбрале две моќни латино жени, пренесува Мирор.

Мислам дека организаторите навистина сакаа да испратат силна порака и многу сум среќна што сум дел од проектот кој ги поддржува жените и разновидноста – истакна Џенифер.

Популарната пејачка и актерка во изминативе неколку месеци доби неколку номинации за својата улога во филмот „Hustlers“, па слободно може да се каже дека 2020 година започна одлично за Џеј Ло.

Слични објави

Принцот Хари луто и нареди на војвотката, Меган за малку не се расплака (ВИДЕО)

Igor

Туна објави фотографии од када, ама не е сама (ФОТО)

Igor

СЕКСУАЛЕН БИОРИТАМ: Погледнете на саат пред да „тргнете во акција“

Igor

КАКО СТОИТЕ СО СВОИТЕ ФЕТИШИ: Уживате во болка за време на секс или играте на сигурно?

Igor

Вкусни, одлични, крцкави печени компири со лук и рузмарин

Igor

Џеј Ло открива правила што мора да ги следи секоја вистинска дама

Igor

Остави Коментар

5 − пет =

Слични објави

Не ги задржувајте солзите: Еве зошто се добри за вашето физичко и психичко здравје

Еспресо

Емина Јаховиќ ја најави новата песна со промена на имиџот: Веќе не е бринета!

Еспресо

„Пукаат“ од сексипил: 5 НАЈЕРОТИЧНИ хороскопски знаци

Igor

Погледнете го ова ремек-дело од видеоспот: „Ана“ ги оживеа восочните фигури на „Суперхикс“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Кратко, но слатко: Вака принцот Хари и го честиташе 38 роденден на Меган (ФОТО)

Igor

Едноставен трик за подобар изглед на трепките

Igor