Девојчето кое остана исто: На Оливера Балашевиќ годините не ѝ можат ништо (ФОТО)

Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ, Оливера Балашевиќ, во април наполнила 60 години, но изгледа како годините да не ѝ можат ништо. Пред извесно време таа отвори инстаграм-профил на кој сподели неколку фотографии.

На последната фотографија сподели сеќавања од школските денови.

„Учителката објаснуваше дека не успева ни кафе да се напие, а веќе колегите ја викаат да си ги смири учениците, а таа веднаш низ прозорецот ги бара групата момчиња и двете мали тупаници кои косат сè пред себе. И иако тој опис дефинитивно беше малку преувеличен, сепак знаев дека на мајка ми ќе ѝ се допадне“, се присети Оливера.

Фановите на Оливера се воодушевени од нејзиниот изглед и коментираат дека изгледа како девојче.

View this post on Instagram

Sletela na Planetu Internet, hello!!!

A post shared by Olivera Balašević (@olivera.balasevic) on

Слични објави

Хороскоп за 18 октомври – петок, кај Вагите позитивни промени, Раковите со бројни прилики за флерт

Igor

СУРОГАТ МАЈКАТА на Ким и Канје добила породилни болки

Igor

Ивана Кнез со сензуална лимитирана колекција за роденденот на втори април

Igor

Србите не сакаат да го видат: Кајмакоски на српска телевизија покажа двоглав орел (ФОТО)

Igor

Се случи чудо во судница: Цеца и Јелена се смирија! Еве што кажаа по излегувањето од суд (ФОТО)

Igor

Ќе ви се заврти во глава: Откриен колкав е хонорарот на Луна во „Задруга“ (ВИДЕО)

Остави Коментар

шест + тринаесет =

Слични објави

Погледнете како ужива Вероника Белик, полската Инстаграм сензација (ФОТО)

Igor

Хали Бери објави видео кое ги шокираше обожавателите: Нема да поверувате дека оваа дама е во шестата деценија!

Еспресо

Девојката на Игор Карачиќ слави во Стокхолм: Македонката Душица објави селфи за финале! (ФОТО)

Васко Спасоски

Девојки и дами обратете внимание – Ова се 3-те најголеми сексуални фантазии на секој маж

Igor

Предлог за денешниот ручек – Фантазија од вкусови: Компир и тиквички во сос од печурки

Igor

Пробајте да се фокусирате! Лила Филиповска објави фотка и се пофали со обетките, но погледот оди надолу! (ФОТО)

Igor