Дали Кајли Џенер повторно крие дека е бремена? (ФОТО)

Ријалити ѕвездата и една од сестрите од кланот Кардашијан, Кајли Џенер, објави на Инстаграм слика со својот дечко Тревис Скот, а обожавателите поставија еден куп прашања во врска со тоа.

Иако до скоро се сликаше во костими за капење и ја покажа целата фигура, па дури и стомакот, Кајли за оваа прилика облече широко розево палто. Таа на сликата е во прегратка на Тревис, а тој својата рака ја поставил на нејзиниот стомак, што многумина ги наведе да помислат дека кајли е во блажена состојба.

„Дали вие го чекате своето второ дете“, „Дали да очекуваме ново бебе од вас“, „Колку романтично, сигурно имате добра причина за славење, дали е тоа бебе“, гласеа само неколку од многуте коментари на нејзините обожаватели.

Некои не беа толку сигурни во бременоста, но сепак коментираа дека би сакале тоа што побрзо да се случи.

Кајли и Тревис своето прво бебе, ќерката Сторм ја добија минатата година, а гордата мајка долго од јавноста криеше дека е бремена.

Дали повторно ќе биде така, останува да видиме.

View this post on Instagram

what we really do in the restroom 🤪💗📸

A post shared by Kylie ♥️ (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

let em wonder 🔮

A post shared by Kylie ♥️ (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

💗💛

A post shared by Kylie ♥️ (@kyliejenner) on

Слични објави

На граница на лудилото: Чудниот живот на „последниот волшебник“ Исак Њутн

Еспресо

Кристен Стјуард како Дајана во новиот филм за омилената принцеза

Еспресо

310 долари карта за концертот на Мадона: Светската дива ѝ покажа на својата колешка кој е најдобар!

Igor

Селин Дион ја запрепасти јавноста во Париз

Igor

ОСВОЈУВААТ СО УМОТ: Ова се најинтелигентните хороскопски знаци

Igor

Еве поради што немате тен каков што посакувате

Igor

Остави Коментар

десет + оне =

Слични објави

Неодоливата Скарлет Јохансон: Што сѐ може да направи Црната вдовица? (ФОТО)

Слободен печат

Ѝ ВЕЛЕА ДА СЕ ВРАТИ ВО МАКЕДОНИЈА: Тијана им ги затвори устите на „хејтерите“ (ВИДЕО)

Igor

ГЛАСНИ ИЛИ ТИВКИ ВО КРЕВЕТ: Конечно момците го кажаа своето!

Igor

Каролина Гочева го прослави 40-от роденден: Не е важно колкав е кругот, туку кој е во него! (ФОТО)

Еспресо

Роналдо искрено: СЕКСОТ СО ГЕОРГИНА е подобар од било кој гол (ВИДЕО)

Igor

Ниту родителите не би ја препознале: Антониа Гиговска го промени изгледот! (ФОТО)

Еспресо