БЕЗ ШМИНКА, направи ГОЛЕМА промена! Карлеуша ПОВТОРНО шокира – ваква не сме ја виделе! Коментарите не запираат! (ФОТО)

Карлеуша со нов стајлинг! Добра или лоша одлука?

Поп дивата Јелена Карлеуша уште еднаш успеа да ја шокира јавноста.

Овој пат она со своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм сподели слика од салон, а на прв поглед, речиси никој не препозна дека тоа е всушност она.

– Без шминка, без сини очи. Само јас и мојата омилена фризура – напиша Јелена.

Коментарите започнаа да се нижат без престан, а мислењата за новиот изглед се поделени. Што мислите вие?

Слични објави

Ќе сакате да го погледнете повеќепати: Најзгодната српска пејачка Милица Павловиќ сними провокативен спот (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Има 22 куќи и 170 милиони фунти на сметка – Ед Ширан ја презема титулата од Адел

Igor

Присила Присли: Преку ден ученичка, навечер фатална жена (ФОТО)

Слободен печат

Ава Карабатиќ го објасни своето чудно однесување: 63% од луѓето кои се јавија на ескорт-огласот, се женети луѓе!

Васко Спасоски

Крем од лимон

Igor

Дневен хороскоп за 16 ноември, 2019 година!

Igor

Остави Коментар

дванаесет + 18 =

Слични објави

АВАНТУРАТА ГО ЧИНЕШЕ ЖИВОТ: Загина јутјубер кој имаше 11 милиони следбеници

Igor

Актерот платил 9.116 долари за корона-тест, па поради чудни причини одбиле да му ги дадат резултатите!

Васко Спасоски

Која е ПРВАТА ТРАНСРОДНА манекенка на Victoria’s Secret? (ФОТО)

Igor

Николче Тасев го промовираше албумот „Ѕвездо моја“!

Васко Спасоски

Зарем немаш пари за нови сандали? Луна Џогани на снимање во искинати штикли! (ФОТО)

Еспресо

Гркинката на евровизија ГО ИСКОПИРА настапот на АНА НИКОЛИЌ: Ана ова го направи уште пред 13 години (ВИДЕО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian