Анабела ја прозиваа дека НАЈДОБРО ЈА ОТВОРА УСТАТА и дека и ќерка ѝ ја научила на тоа, а сега таа на сите им ги ЗАТВОРИ УСТИТЕ (ВИДЕО)

Во јавноста многу се полемизираше дали Луна Џогани ја отпеала нејзината прва песна „Деветти круг“, која доживеа молскавичен успех, а во моментов брои преку 6 милиони прегледи на Јутјуб.

Поединци се посомневале во вокалните способности зборувајќи дека нејзината мајка Анабела „најдобро ја отвора устата“ и дека и ќерка си ја научила на истото.

На тоа Анабела одлучи на сите да им ги затвори устите и да отпее стихови од песната „Деветти круг“.

Луна Џогани била одушевена од снимката на која Анабела пее стихови од нејзината песна, па видеото го објавила на својот инстаграм-профил.

„Мојата мајка“, напишала Луна, а фановите не го криеле воодушевувањето од изведбата на Анабела.

facebook
Facebook

View this post on Instagram

Moja majka ❤️ #devetikrug #lunadjo @anabelci

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Слични објави

Хелен Мирен и на 74 години знае што е мода: Со овој стајлинг таа ги воодушеви и девојките (ФОТО)

Igor

Сензуална и софистицирана нова лимитирана колекција на Ивана Кнез

Igor

Исповед на манекенка: Не ме сакаат бидејќи не сум ни преслаба, ниту „плус сајз“!

Igor

Според проценките на магазинот „Билборд“ МАКЕДОНИЈА МОЖЕ ДА ПОБЕДИ на Евровизија

Igor

Роби Вилијамс открил зошто одбил да го замени Фреди Меркјури во групата „Queen”

Еспресо

Најслатките изданија од малата бунтовна принцеза Шарлот: Убавината и шармот ги наследила од мајка и, а бунтовноста од… (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

седум + тринаесет =

Слични објави

Серена Вилијамс: Издание во какво не сме ја гледале (ФОТО)

Igor

Фудбалерот Џемаили ја остави, а таа вели: „Не сакам супа која мора да се загрее повеќе пати“ (ФОТО)

Igor

Мараја Кери ја раскопча наметката и покажа какво тело има на 50 години (ФОТО)

Igor

Ријана е добитничка на престижната награда NAACP (ФОТО)

Еспресо

Дали Кајли Џенер повторно крие дека е бремена? (ФОТО)

Igor

ШТО СЕ МОЖАТ ДА НАПРАВАТ ПАРИТЕ: Еве како изгледаше снаата на Лепа Брена на почетокот на кариерата (ФОТО)

Igor