АКВАМЕН сепак не може без вода: Џејсон Момоа на одмор во Венеција

Џејсон Момоа и Лиза Бонет ги привлекуваат погледите на минувачите во Венеција.

Profimedia

Тие заедно со нивните деца, 11-годишната Лола и 10-годишниот Накоа Волф се на одмор во Европа, откако ја прославија венчавката на на ќерката на Лиза, Зое Кравиц.

Profimedia

Џејсон и Лиза се заедно од 2005 година кога се запознале преку заеднички пријател.

Profimedia

Слични објави

Тренди фризури за оваа пролет (ФОТО)

Igor

Како Тејлор Свифт се подготвувала за улогата во „Мачки“?: Облечена како мачка пие млеко од сад ставен на под

Слободен печат

Слаткар со емотивна песна за Сања: „Боже фала ти, со што ли заслужив“ (ВИДЕО)

Igor

Заврши снимањето на популарната серија „Модерно семејство“ ! (ФОТО)

Еспресо

ЕЛИТЕН ИЗБОР И МНОГУ ПАРИ: Тања Савиќ купува куќа во Србија

Igor

На нејзиниот изглед би и позавиделе и двојно помлади девојки: Актерката на прагот на 6-та деценија изгледа феноменално! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

3 × 2 =

Слични објави

Напаѓачи со ФАНТОМКИ го изрешетале возилото на босанската пејачката

Igor

Оваa убавица е сопруга на познат политичар (ФОТО)

Igor

Крај по четири месеци љубов! Пејачката Милица и актерот Петар раскинаа, а ова е причината! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Добрите девојки одат во рајот, лошите одат секаде“: Славната Кетрин Хепберн две децении била во врска со оженет маж!

Еспресо

КНЕДЛИ ОД СПАНАЌ: Вкус кој нема да го заборавите (РЕЦЕПТ)

Igor

Никогаш нема да погодите кои актерки беа бремени за снимањето на нивните најпознати улоги! (ФОТО)

Еспресо