Ознака : лиза бонет

Лајфстајл Сцена

АКВАМЕН сепак не може без вода: Џејсон Момоа на одмор во Венеција

Igor
Џејсон Момоа и Лиза Бонет ги привлекуваат погледите на минувачите во Венеција. Тие заедно со нивните деца, 11-годишната Лола и 10-годишниот Накоа Волф се на...