36.8 C
Скопје
12:19 - 18 јули, 2024

Валканите тајни на познатите

Голем број познати актери не станале ѕвезди преку ноќ, туку почнале од нула. Некои од нив за да опстанат морале дури и да прифаќаат поексплицитни улоги. Ова се некои од најголемите имиња на филмската индустрија кои својата холивудска кариера ја започнале со експлицитни видеа и фотографии.

Слични објави

Петровден: Обичаи поврзани со денешниот празник

еспресо

(Фото) Дрејк, Адел,100 готвачи и по 10 илјади долари подарок за секој гостин: Детали за свадбата на најбогатиот младоженец во Индија

еспресо

(Фото) Клиника „Жан Митрев“ се проширува со оддел стоматологија и нови услуги во центарот за естетска дерматологија

jasmina.kantardzieva

(Фото) Модата и филмот тема на годишната ревија на институтот „Изет Цури“

еспресо

Откриен незгоден ефект од скапиот лек за слабеење Оземпик: „Ниедна ѕвезда не сака да зборува за тоа“

еспресо

Скрининг за карцином на грлото на матката, ХПВ типизација или ПАП тест?

еспресо
Се вчитува....