Никол Шерцингер го откачи бугарскиот тенисер! Кога ќе видите какво момче има ќе паднете на задник! (ФОТО)

По Луис Хамилтон и бугарскиот тенисер Григор Димитров, една од најзгодните пејачки, Никол Шерцингер (41) е во врска со рагби играчот Том Еванс (34), пишува „Дејли Мејл“.

Атрактивната Никол и згодниот рагбист заедно се веќе неколкупати фотографирани на романтична вечера во Лондон, каде Никол моментално живее поради учеството во „Икс фактор“.

 

View this post on Instagram

 

It’s a starry night

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Тие се запознаа така што тој бил еден од натпреварувачите, а долго време и имаше „фрлено“ око. Кога му се пружи прилика да ја запознае, не одрекуваше. Ја покани на вечера и „пламна огнот“, вели близок извор на двојката.

По осумгодишната врска со Луис Хамилтон, а потоа нешто пократката врска со Григор, убавата Никол повторно е заљубена во спортист.

 

View this post on Instagram

 

Take me back @menshealthza

A post shared by Thom Evans (@te11) on

 

View this post on Instagram

 

Very honoured to grace the cover of @menshealthesp this month Muchas Gracias

A post shared by Thom Evans (@te11) on

 

View this post on Instagram

 

@rams Vs @bengals @nfluk #nfluk #wembley @markrobinsonphoto

A post shared by Thom Evans (@te11) on

Слични објави

Симон Трчевски ни испрати порака и запеа песна од Тоше Проески (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Кејт Мидлтон: Мачнините за време на бременоста постојат и во кралското семејство

Еспресо

Под сакото НЕ НОСЕШЕ БУКВАЛНО НИШТО – Во вака ДЛАБОКО ДЕКОЛТЕ невозможно е сите да не ја гледаат (ФОТО)

Igor

Ким Кардашијан

Igor

Меланија Трамп е можеби најубавата прва дама во светот, но погледнете ја кралицата на Јордан (ФОТО)

Igor

„Мењам козу“: Најдоброто од „Еден на Еден“ овој викенд! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

деветнаесет − деветнаесет =

Слични објави

Хрватската Мис Универзум во разрушен стан по земјотресот: Им помагам на пријателите! (ФОТО)

Еспресо

Анџелина Џоли и Бред Пит конечно постигнаа договор за образованието на децата: Се одлучија за „традиционален начин“

Еспресо

ДОЛГО ЧУВАНА ТАЈНА: Ова е вистинската причина за разводот на Дарко Лазиќ

Igor

Како манекенка од насловна страна: Погледнете како изгледа ќерката на еден од нашите најдобри актери – Лазар Бараков (ФОТО)

Еспресо

Кралицата Елизабета среќна како мало дете – После 60 години и се исполни најголемата желба (ФОТО)

Igor

Марија Шерифовиќ ја преработи една од најубавите песни на Оливер Драгоевиќ (ВИДЕО)

Васко Спасоски