15.8 C
Скопје
02:07 - 28 септември, 2023

КОЈА ОД КОЈА ПОУБАВА: Девојките на Леонардо Дикаприо (ВИДЕО)

Леонардо Дикаприо (43) уште на 23 години стана позната ѕвезда со милиони обожавателки. Оттогаш, како и филмовите, почнаа да се редат и неговите девојки.

Во моментов е во врска со 23 години помладата аргентинска манекенка Камила Морон, а претпоставките на неговите фанови се дека наскоро Дикаприо ќе испадне од листата на најпосакуваните ергени.

Слични објави

Шокантно видео: Малечко дете си игра со огромен питон

Еспресо

Ново истражување за пристап кон воспитување: Децата во Јапонија се најсреќни

Еспресо

Попоски: Доаѓа ново „мини лето“, еве кога

Еспресо

Попоски: Невреме во Македонија, еве кога

Еспресо

Попоски: Големо невреме доаѓа на Балканот, можни се суперќелијски облаци!

Еспресо

Попоски најавува: Џеновски циклон ни носи поинтензивни врнежи, грмежи и пад на температурите, еве кога!

Еспресо
Се вчитува....