13.8 C
Скопје
03:23 - 28 септември, 2023

Ќерката на Анџелина Џоли го прослави роденденот во СОБА ЗА БЕГСТВО

Ќерката на Анџелина Џоли, Шило Џоли Пит официјално стана тинејџерка, прославувајќи го својот 13 роденден.

За прослава ја одбрала популарната Соба за бегство во Лос Анџелес наречена The Basement (Подрумот). Престојот во ова место се опишува како вистинско доживување, а според изгледот на нивниот веб-сајт може да се заклучи дека изгледа прилично морничаво и застрашувачки.

Youtube

На забавата Шило ги повела петте браќа и сестри како и некои блиски пријатели.

The Basement е простор во кој дејствата се случуваат во живо и има вистински глумци кои се појавуват како приказна инспирирана од фикционалната приказна на Евдард Танди. Приказната е дека тој полудува откако ќе умре мајка му и како забава го пронаоѓа убивањето на животните кои подоцна ги препарира.

На учесниците им се даваат 45 минути да побегнат додека Едвард не почне да ги таргетира не само животните, туку и луѓето.

Слични објави

Тајчи откри дека била жртва на сексуална злоупотреба: „Мислев дека тајната ќе ја однесам во гроб“

Еспресо

Филм за турнејата на Тејлор Свифт набргу ќе пристигне во кината во 100 земји

Еспресо

Кои хороскопски знаци лесно го менуваат своето расположение?

Еспресо

„Тој ми е вистинска инспирација“: Партнерката на Кијану Ривс проговори за нивната врска

Еспресо

Џеј Зи, Тимбаленд и Џинувајн победија тужба за авторски права

Еспресо

Поранешната девојка на Канје Вест објасни зошто го променила изгледот: „Мажите повеќе не ме сметаат за привлечна, а тоа ми дава слобода“

Еспресо
Се вчитува....