Ќерката на Анџелина Џоли го прослави роденденот во СОБА ЗА БЕГСТВО

Ќерката на Анџелина Џоли, Шило Џоли Пит официјално стана тинејџерка, прославувајќи го својот 13 роденден.

За прослава ја одбрала популарната Соба за бегство во Лос Анџелес наречена The Basement (Подрумот). Престојот во ова место се опишува како вистинско доживување, а според изгледот на нивниот веб-сајт може да се заклучи дека изгледа прилично морничаво и застрашувачки.

Youtube

На забавата Шило ги повела петте браќа и сестри како и некои блиски пријатели.

The Basement е простор во кој дејствата се случуваат во живо и има вистински глумци кои се појавуват како приказна инспирирана од фикционалната приказна на Евдард Танди. Приказната е дека тој полудува откако ќе умре мајка му и како забава го пронаоѓа убивањето на животните кои подоцна ги препарира.

На учесниците им се даваат 45 минути да побегнат додека Едвард не почне да ги таргетира не само животните, туку и луѓето.

Слични објави

Пејачката објави нови фотки: Фановите се прашуваат дали е бремена? (ФОТО)

Igor

Дневен хороскоп за 14. 02. 2020 – Девиците чувствуваат страв од започнување на нова врска

Еспресо

Ирина Шајк и Бредли Купер конечно се договорија околу старателството!

Еспресо

Британците БЕСНИ НА БИЈОНСЕ поради однесувањето кон Меган: Ги прекрши правилата и ѝ даде ужасни совети за синот (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Тоалетна хартија за 3.999 долари, гратис – дијамантски прстен!

Еспресо

Зошто Никол Кидман и УДИРАЛА ШЛАКАНИЦИ на својата мајка? (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

14 − 8 =

Слични објави

Телохранителот откри што правел кралот на попот непосредно пред смртта: „Претчувствуваше…“ (ВИДЕО)

Igor

Сè за убавина: Колку троши МЕЛАНИЈА ТРАМП за облека (ФОТО)

Igor

Непознат маж упаднал во куќата на Наташа Беквалац

Еспресо

Виола Спиро, УБАВАТА ЅВЕРКА од телевизиските екрани (ФОТО)

Igor

Том Круз „заробен“ во Италија: Не излегува од хотелот поради коронавирус!

Еспресо

Лила Филиповска го покажа мачето (ФОТО)

Igor