7.8 C
Скопје
6 декември, 2021

ДОБРА СИ ВО КРЕВЕТ: Што всушност мислат мажите со оваа реченица

Понекогаш можете да се договорите со некого во која било област, но ако не сте сексуално компатибилни, врската може брзо да се распадне.

Еве што мислат мажите кога велат дека нивната избраничка е добра во кревет.

Маж кој доживеал повеќе од еден оргазам во однос кој траел неколку часа

Ако сте успеале да го задржите возбуден дури и откако ќе го доживее најголемото задоволство, тој ќе ве смета за жена која е добра во кревет.

Заспал веднаш по сексот

Ова не е недостаток на внимание, туку едноставно, жената успеала да ја исцрпи целата енергија од него.

ЕКСПЕРТ ЗА СЕКС ОТКРИВА: Каква грешка најчесто прават мажите во кревет?

Мажот заборавил на фактот дека имал напорен ден полн со стрес и обврски

Добриот секс ги менува неговите чувства и наместо замор, мажот сега се чувствува среќен и опуштен.

Неговото лице има насмевка што не сака да ја соблече

Мажите после добар секс имаат насмевка која со часови не можат да ја соблечат од лицето. Ова е јасен знак дека жената во кревет била добра.

СЕКСУАЛЕН БОН-ТОН: Како треба да се однесувате во интимни ситуации

Немате навика да брзате со предиграта

Предиграта е многу важна во сексуалната врска. Сакате мажот постојано да ужива во вашиот допир, немојте да брзате со предиграта, пишува „021“.

Научивте неколку нови пози и сакате да ги испробате со партнерот

Мажите сакаат кога жената е подготвена да експериментира во кревет и кога со нетрпение сака да проба нови пози со партнерот.

Внесете малку оган во спалната соба: Тајната на неодоливиот стриптиз е во замислување на она што следува

Не ви е непријатно да користите сексуални помагала

Подготвени сте да ги исполните сите негови желби, како што тој е подготвен да ги исполни вашите.

Немате срам

Мажите сакаат кога жените покрај нив се чувствуваат опуштено – дури и кога не носат ништо.

КУЧЕШКА ПОЗА: Пет забавни варијации за уште поголемо задоволство

Слични објави

СЛАВЧО ПОПОСКИ НАЈАВУВА: Снег и на пониските места, еве кога!

Ј.К.Д

(ФОТО) ЛОКУМЧЕ: Моника Белучи блеска од насловната страница на „Sunday Times Style“

Еспресо

ПИЈАН ЧОВЕК МУ ИЗВАДИЛ ПИШТОЛ НА ХАРИС ЏИНОВИЌ: Инцидент кој го обележал животот на пејачот

Еспресо

НАЈГОЛЕМИТЕ ЛАЖГОВЦИ ВО ХОРОСКОПОТ: Бели лаги или сериозен проблем со кажување на вистината?

М.Р.

(РЕЦЕПТ) ОМИЛЕНОТО ЈАДЕЊЕ НА ВОЛТ ДИЗНИ: Семеен рецепт за чили кој потекнува од 1958 година

Еспресо

(ФОТО) ТРЕТО ПА МАШКО: Актерот Кирил Трајковски – Максим по третпат стана татко

М.Р.
Се вчитува....