5.8 C
Скопје
21:44 - 6 декември, 2023

Крајот на есента ќе им донесе луда радост на три хороскопски знаци: Нови работни места и крај на љубовните маки

Астролозите наведоа три знаци на Зодијакот за кои крајот на есента ќе биде многу поволен период.

Кој влезе во листата на среќници – прочитајте понатаму.

Вага

Вагите ги чека среќа во личните односи. Конечно ќе можете да ги ставите точки на прашањата кои ве мачат долго време, можете да ги решите сите проблеми и да достигнете ново ниво.

Сосема е можно дека веќе во ноември ќе стигнете до матичната служба, а наскоро мнгу Ваги ќе дознаат и за принова во семејството.

Водолија

Ќе добиете брилијантна идеја која ќе ви го сврти животот за 180 степени. Можеби не е поврзано со вашата специјалност, туку во сосема друга работна област. На пример, можете драматично да го промените вашиот профил и местото на работа. Но, сето тоа ќе ви донесе голем успех и пари.

Риби

Рибите ќе сакаат да се нурнат во уметноста. Можеби многу брзо ќе сфатите дека креативната професија ви носи поголемо задоволство и повеќе пари, па, како Водолијата, ќе се одлучите да ја смените работата. Ќе ви биде одлично и многу профитабилно, затоа не плашете се од ништо!

Неделен хороскоп (30 октомври-5 ноември): Голема победа за Вагите, одмазда за Раковите, љубов за Девиците…

Слични објави

Анџелина Џоли ја напушта глумата и заминува од „валканиот Холивуд“: Признава дека уште се опоравува од пеколниот развод

Еспресо

(Фото) Наташа Беквалац со новогодишна елка од подот до таванот: Целата блеска во злато

Еспресо

„Ме демне пред куќа“: Софија Вергара побара забрана за приближување на маж кој ја следи

Еспресо

Мишо Ковач излезе од болница, еве како се чувствува легендарниот пејач

Еспресо

Почина српската актерка Јелена Чворовиќ Пауновиќ, позната по улогите во „Среќни луѓе“ и „Семејно богатство“

Еспресо

Среќата ве следи: Три хороскопски знаци ќе се исполнат со радост до крајот на декември

Еспресо
Се вчитува....