18.8 C
Скопје
00:36 - 27 септември, 2023

Астро прогноза за четврток, 7 септември

Овен

Цел ден ќе бидете приспособени на комуникација со луѓето. Ова е добро бидејќи можете да се поврзете со влијателни луѓе кои ќе ви помогнат во иднина. Слушајте ги нивните совети.

Бик

Бикот треба да вложи малку труд на работа за да бидете ценети. Можно е да ви биде понудено унапредување, но мора да покажете одличен резултат.

Близнаци

Близнаците треба да се грижат за своето здравје. Физичката активност нема да биде излишна. Така не само што ќе го зајакнете имунитетот, туку и ќе ја направите фигурата од вашите соништа.

Рак

Вашите односи со саканите ќе дојдат до израз. Ќе ги одложите сите работи и ќе сакате да поминувате повеќе време со семејството. Ова е за пофалба затоа што им недостигате.

Лав

Лавовите ќе сакаат глобални промени. Сепак, астролозите ве советуваат добро да размислите и да измерите сè пред да донесете конечна одлука. Не плашете се да промените нешто, само направете го тоа мудро.

Девица

Денот ќе биде поволен за решавање на тешките задачи. Ако порано ви се чинеше дека нема излез од ситуацијата, денес ќе можете да го најдете и конечно да се справите со се.

Вага

Четврток ќе биде идеален за да ги разберете чувствата кон партнерот, да разговарате со него од срце до срце и да ги решите сите проблеми во вашата врска.

Шкорпија

Скорпиите треба да бидат многу внимателни со парите. Не правете големи купувања денес. Подобро е да заштедите на овој ден.

Стрелец

Стрелците ќе сакаат нови авантури, па ќе бидат подготвени на се за да добијат доза адреналин. Ѕвездите ве советуваат да организирате средби со пријателите и блиските.

Јарец

На овој ден, Јарците треба да ги исполнат сите ветувања што ги дале порано. Така ќе се ослободите од она што ве спречи да живеете мирно и ќе го „затворите“ минатото на убав начин.

Водолија

Вашата креативност ќе биде на врвот. Затоа, на овој ден можете безбедно да преземете нови задачи и да решавате тешки предизвици. Пристапете на се креативно.

Риби

Денот ќе биде поволен за да ги решите сите ваши проблеми. Слушајте го вашиот внатрешен глас, тој ќе ви помогне во тешки ситуации.

Дожд од пари: Три хороскопски знаци раскошно ќе бидат наградени на средината на септември

Слични објави

„Многу сум среќна што можам да се поврзам со овој рај на земјата“-Џорџина го честита националниот ден на Саудиска Арабија

еспресо

(Видео) Тејлор Свифт го прошета новиот дечко, новинарот што ги сними остана без зборови

еспресо

ЕУ го повика Илон Маск да ги почитува законите, неговата социјална мрежа е најголемиот извор на лажни вести

еспресо

На Шакира ѝ се заканува затворска казна до осум години, затаила над 14 милиони евра данок

еспресо

Шокантно видео: Малечко дете си игра со огромен питон

Еспресо

Ново истражување за пристап кон воспитување: Децата во Јапонија се најсреќни

Еспресо
Се вчитува....