-5.2 C
Скопје
23:59 - 25 јануари, 2022

ПЕЈАЧОТ АЛЕКСАНДАР БЕЛОВ СТАНА ТАТКО, СЕ РОДИ МИНА: Јелена, ти благодарам што ни донесе на свет наша нова заедничка љубов!

Македонски пејач од Неготино, Александар Белов, познат по учеството во академијата на Операција Триумф, а денес основач и член на Белов Бенд, синоќа на Василица стана татко.

Со неговата сопруга Јелена добија девоченце кое го крстија Мина.

Белов ја сподели оваа радосна вест со своите следбеници на Фејсбук.

„Ти благодарам Боже што ни дозволи да станеме родители. Јелена Белов, ти благодарам што ни донесе на свет наша нова заедничка љубов. Се роди Мина Белов“, напиша тој.

Тој и неговата сопруга Јелена за прв пат се остварија како родители.

Слични објави

(ФОТО) ТОНИ ЦЕТИНСКИ: Среќен роденден Тоше! Ти и Аки повторно запејте ја „Есен во мене“

Милена Ри

ЕЛТОН ЏОН ПОЗИТИВЕН НА КОРОНАВИРУСОТ: Долгоочекуваните концерти се откажани!

М.Р.

СОВЕТИ И ПРИДОБИВКИ НА СЕКС ЗА ВРЕМЕ НА МЕНСТРУАЦИЈА: Табу или задоволство?

Еспресо

(ФОТО) ИЛИНА АРСОВА СЕ ПРОСТИ ОД МАЕСТРО ЏАМБАЗОВ: Ние вака ќе си се памтиме, насмеани и ведри…

М.Р.

(ФОТО) ЛИЛА ОТКРИ СО КОЈ ГО ДЕЛИ КРЕВЕТОТ: Вистински убавец со зелени очи!

М.Р.

РАЗГОВОР СО МАРИЈА ПИЈАНМАНОВ, НАШИНКА ВО ПАРИЗ: Се будам со вкусна паштета од патка, мојот живот наликува на изложба во музеј, сопругот ми го подари Париз!

Ј.К.Д
Се вчитува....