7.8 C
Скопје
20:37 - 20 февруари, 2024

(Видео) Николина Пишек седна врз полугол маж во теретана: Важно е да бидеш хуман и да помогнеш

Хрватската водителка Николина Пишек на социјалните мрежи често споделува како ја одржува својата витка фигура додека вежба во теретана.

Но, сега наместо да тренира Николина одлучи да седи врз тренерот и да одмара. На својот инстаграм-профил го сподели видео од својот тренер.

Во видеото Пишек седи врз полуголиот тренер додека тој прави склекови, а таа зборува на мобилен и пие кафе.

„Важно е да бидете хумани и да им помагате на другите. Дури и ако повеќе би сакале да го пиете вашето кафе на мир“, коментира Пишек.

Слични објави

(Фото) Александра Пријовиќ со сопругот славеа до зори: Цигара во рацете, алкохол на масата

Еспресо

Неда Украден на работ на солзи: Пејачката се присети на својот голем хит кој има посебно значење за неа

Еспресо

„Сега одам до крај“, се огласи Северина: Судот ѝ го врати синот

Еспресо

Аца Лукас осуден за нарушување на честа и угледот на уредничката на РТС Оливера Ковачевиќ

Еспресо

Јелена Ѓоковиќ откри зошто станала веган: „Веганството започна од болка“

Еспресо

(Фото) Нивес Целзиус во секси луксузно издание: Се појави во проѕирен фустан со светкави украси

Еспресо
Се вчитува....