12.8 C
Скопје
19:25 - 28 февруари, 2024

(Видео) Сораја се пофали со часовник вреден 25.000 евра: Старлетата „плива“ во пари

Старлетата Сораја Вучелиќ на својот инстаграм-профил редовно споделува детали од својот луксузен живот.

Таа заедно со сопругот и синот Кан неодамна беше во Дубаи, од каде постојано споделуваше фотографии како ужива. Сега, таа реши да се пофали, па во кратко видео по покажа прескапиот часовник кој блесна на нејзината рака.

Имено, се работи за машки часовник на брендот „Rolex“ чини дури 25.000 евра.

Да потсетиме, Сораја Вучелиќ го облекува својот син Кан во најскапата гардероба и му купува сè што ќе посака.

-Оваа година ми беше една од најубавите бидејќи го добив синот кој ми го промени и разубави животот, ова е мојата најубава година… Искрено, мислам дека сум родена за улогата на мајка затоа што се снајдов без никаков подготовка, како цел живот да работам. Тој мајчински инстинкт дојде до израз, па сега сум професионално подготвена – изјави во една пригода Сораја.

Слични објави

Покажа што значи добро да се омажиш: Ана Севиќ на снимањето на „Ѕвезде Гранда“ дојде со автомобил од 130 илјади евра

еспресо

Српска пејачка имала тежок живот: „Свирев на пазар за 300 денари“

Еспресо

Катарина Живковиќ се огласи по веста дека е бремена: Пејачката долго време сака да стане мајка

Еспресо

(Фото) Рада Манојловиќ има нов дечко: Снимена среде улица со мускулестиот љубовник

Еспресо

Пропаднати планови: Животот на два хороскопски знаци ќе биде „уништен“ на крајот на зимата

еспресо

Цеца ја поддржа Бресквица: Ѝ држам среќа да победи, таа е преслатка

Еспресо
Се вчитува....