12.8 C
Скопје
22:03 - 27 февруари, 2024

(Видео) Милица Павловиќ се огласи на социјалните мрежи откако мистериозно исчезна: Српската пејачка откри на која егзотична дестинација уживала

Српската пејачка Милица Павловиќ мистериозно исчезна по спектакуларниот концерт кој го одржа во Белград кон крајот на минатата година.

После десет дена без неа на социјалните мрежи, нејзините обожаватели направија вистинска драма за тоа каде е и што прави Павловиќ, па многумина сакаа да отидат во нејзиниот роден град за да видат дека таа не се крие таму.

Сепак, пејачката сега се огласи на својот инстаграм-профил и откри на која егзотична дестинација уживала и што правела во деновите без социјални мрежи и медиуми. Имено, пејачката одлучила целосно да се исклучи и да ужива во убавините на Малдиви.

– По повеќе од десет години кариера, за прв пат си дозволив луксуз да исчезнам на 20 дена! За да се исклучам од целата работа, го исклучувам телефонот и патувам сам далеку од сите. Малдивите ми го дадоа она што најмногу ми требаше – мир. Да се ​​слушнам себеси и моите мисли, да заспијам, да се одморам, да се релаксирам. И морам да признаам, не си бев лош придружник на ова патување. По враќањето видов огромен број твои пораки и дека си малку загрижен, но се надевам дека ме разбираш. Посебна магија се случи на Малдивите, тој мир, тој рај и енергија ме инспирираа што првиот ден кога слетав во Србија и втрчав во музичкото студио, ќе ви возвратам што сте под стрес. Мудро го искористив и сигурен сум дека ќе ви се допадне она што ми „кликна“ додека седев на плажа и размислував што ќе ве возбуди и што сакаат моите обожаватели. И мислам дека сме на неколку чекори од тоа. Љубов М. – напишала пејачката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica)

Слични објави

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Еспресо

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Еспресо

(Фото) Ова е вилата што Аца Лукас ѝ ја остави на Соња по разводот: Луксузот го одзема здивот

Еспресо

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо
Се вчитува....