11.8 C
Скопје
23:05 - 29 февруари, 2024

(Видео) Луда прослава за раѓањето на синот на Милош Биковиќ: Гордиот татко лумпувал со пријателите

Актерот Милош Биковиќ и неговата избраничка Ивана Малиќ добија син кој го именуваа Василије.

По тој повод, гордиот тато приреди прослава за своите пријатели, а до зори славеа голем број актери меѓу кои Миодраг Радоњиќ, Тамара Драгичевиќ, Нина Јанковиќ, Јелисавета Орашанин и многу други.

Тие славеле, пееле и се забавувале, а гордиот татко Милош Биковиќ со маица на главата и виски во раката се препуштил на атмосферата.

Aктерот пред неколку дена гостувајќи во емисијата „Поп ток“ откри дека нема да се откаже од животот и дека со семејството ќе живее на релација Белград-Москва.

– Планирам да го малтретирам семејството со авион, ваму – таму. Мојот живот е мојот живот. Не можам да се откажам од некои работи што ги создавам цел живот, ќе гледам да ги оптимизирам и да фрлам уште една непозната во таа равенка. Отсега не можам да одам никаде, би полудел. На детето не му треба луд татко. Треба да најдеме рамнотежа – изјавил Биковиќ.

– За мене Ивана и семејството значат сидро. Тоа е некако противтежа на сета моја лудост – заврши Биковиќ.

Слични објави

(Фото) Кој е новата љубов на Наоми: Од мултимилионерот од Саудиска Арабија носи скапоцен прстен

еспресо

Еден од најхармоничните парови: Тамара Драгичевиќ и Петар Бенчина го очекуваат третото дете

Еспресо

(Видео) „Не можам да ти кажам“: Објавена нова песна од Оливер Драгојевиќ шест години по неговата смрт

еспресо

Сенида нападната во Австрија: Излегол од од автомобил и почнал да ѝ удира шлаканици

Еспресо

Саша Поповиќ во шок поради тоа што Кеба го направи среде емисија: „Дали си ти нормален? Ова не сум го доживеал 20 години“

jasmina.kantardzieva

(Фото) Љубовта не згаснува: Лазар Ристовски во прегратки на 39 години помладата девојка

Еспресо
Се вчитува....