13.8 C
Скопје
15:52 - 20 февруари, 2024

(Видео) Ана Николиќ пак се избламира на најнизок начин: „Оваа жена сосема го загубила компасот“

Продолжува мајтапењето на сметка на Ана Николиќ.

Контроверзната пејачка често е мета на јавна осуда поради недолично однесување, а во минатото имала проблем со алкохолот (со алкохолот очигледно се дружи и денес), а наводно имала проблеми и со конзумирање наркотици.

Нејзиниот минатогодишен најавен концерт во белградска Арена пропадна, таа влезе во конфликт со менаџерот и продуцентот, и со многу колеги.

Сега на Инстаграм објави видео од гардеробата на бутикот што го посети.

Ана се сликаше полугола, со црн градник и најлонски чорапи до коленици.

Очекувано, ова видео не беше добро прифатено од нејзините следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

„Врати се на себе додека имаш кому. Остај го настрана простаклукот, не си стриптизета туку пејачка. Оваа жена сосема го загубила компасот“, гласат дел од коментарите под видеото на згрозените следбеници на профилот на Ана.

Слични објави

Јелена Ѓоковиќ откри зошто станала веган: „Веганството започна од болка“

Еспресо

(Фото) Нивес Целзиус во секси луксузно издание: Се појави во проѕирен фустан со светкави украси

Еспресо

(Видео) Јелена Розга проговори за љубовта: Сега сум најсреќна

Еспресо

(Видео) Лепа Брена нападна обожавател на концерт: Што очекуваш? Не исполнуваме желби, честитки и поздрави

Еспресо

(Видео) Мадона доживеа пех на концерт, падна на сцена: „Таа е професионалец“

Еспресо

(Видео) Пријовиќ за облека за концертите во Осиек дала 20 илјади евра, еве кои марки ги носеше

Еспресо
Се вчитува....