11.8 C
Скопје
22:44 - 29 февруари, 2024

(Видео) „Ааа ќе ги убијам децата, бегајте!”: Српската водителка со урнебесна реакција откако се спушти со санка по падината

Српската водителка на телевизијата „Пинк“ со својата урнебесна реакција успеа да ги насмее гледачите ширум регионот.

Имено, таа имала најава на отворено, а во еден момент се обидела да се спушти по снежната падина со санка.

Водителката не очекувала дека толку силно ќе се движи со санката и ја фатила паника, бидејќи на патот имало дете.

„Ааааа, ќе ги убијам децата, бегајте!“, панично извика водителката додека се спушташе по падината.

На крајот сè поминало добро, а оваа во исто време комична, симпатична и сериозна ситуација успеа да стане вирална на сите социјални мрежи.

Слични објави

(Фото) Кој е новата љубов на Наоми: Од мултимилионерот од Саудиска Арабија носи скапоцен прстен

еспресо

Еден од најхармоничните парови: Тамара Драгичевиќ и Петар Бенчина го очекуваат третото дете

Еспресо

(Видео) „Не можам да ти кажам“: Објавена нова песна од Оливер Драгојевиќ шест години по неговата смрт

еспресо

Сенида нападната во Австрија: Излегол од од автомобил и почнал да ѝ удира шлаканици

Еспресо

Саша Поповиќ во шок поради тоа што Кеба го направи среде емисија: „Дали си ти нормален? Ова не сум го доживеал 20 години“

jasmina.kantardzieva

(Фото) Љубовта не згаснува: Лазар Ристовски во прегратки на 39 години помладата девојка

Еспресо
Се вчитува....