17.8 C
Скопје
17:32 - 3 март, 2024

(Видео) Цел интернет се смее: Мајмун го зграпчил српскиот актер за меѓуножјето!

Популарниот српски актер Лука Рацо, кој привлече големо внимание со улогата во серијата „Играта на судбината“, за Божиќ отпатувал за Тајланд.

Лука реши да замине на заслужен одмор, а овој пат се одлучи за егзотична дестинација позната по бројните атракции. Тие најмногу се поврзани со неверојатната природа на Тајланд, па таму можете да јавате слонови, да се дружите со мајмуни, но и да посетите прекрасни природни предели.

Актерот реши да се дружи со мајмуни, а видеото од слаткото мајмунче кое очигледно е навикнато да ги забавува туристите, предизвика бурни реакции на социјалните мрежи.

Во видеото мајмунот позирал со Лука на лулашка, го бакнувал во образот, а потоа се качил врз него, му легнал во скут и на крајот се провлекол меѓу неговите нозе и го фатил за меѓуножјето, а сето тоа актерот слатко го насмеало.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luka Raco (@luka_raco)


Тој веднаш го објави видеото и во описот додаде: „Мајмунска работа“, а потоа следеа низа шеговити коментари за однесувањето на мајмунот.

Инаку, Лука веќе престојуваше на Тајланд во 2018 година, а се чини дека оваа дестинација многу му се допаднала, па реши да се врати таму.

 

Слични објави

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо

Достоинствено: Како Бресквица го прифати поразот на Беовизија

еспресо

Астропрогноза за недела, 3 март: За Лавовите трошоци, за Биковите убаво изненадување

еспресо
Се вчитува....