21.8 C
Скопје
03:29 - 15 јули, 2024

(Видео) Длабоко деколте и шлиц до колкот: Ќерката на Харис Џиновиќ во никогаш попровокативно издание

Ќерката на Харис Џиновиќ и Мелина Џиновиќ, Џина Џиновиќ е многу активна на социјалните мрежи каде ја следат голем број луѓе.

Поради атрактивниот изглед, естетските корекции како и провокативните комбинации, Џина често е во центарот на вниманието на јавноста, а тоа беше случај и овој пат.

Имено, ќерката на Харис се снимаше пред огледало во многу провокативно издание. Таа носеше долг фустан со длабоко деколте и огромен шлиц до колкот. Додека се снимаше младата Џина постојано ја вадеше ногата и ја покажуваше својата совршена фигура.

Да потсетиме, Харис Џиновиќ еднаш ги коментираше објавите на Џина на социјалните мрежи.

– Не се мешам во нејзината работа и нејзиниот избор. Запознаен сум со тоа, но таа би можела да ви даде некои експлицитни одговори и што точно барате – кратко прокоментира Џиновиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Djina Dzinovic (@djinadzinovic)

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....