21.8 C
Скопје
03:49 - 15 јули, 2024

(Фото) Ситно брои до породувањето: Бремената водителка на „Ѕвездите на Гранд“ живее во невиден луксуз

Српската водителка Сања Кужет (40) има два сина – Андрија и Страхиња, а сега е бремена по третпат и ќе добие уште еден наследник.

Сања ситно брои до породувањето, а сега нејзиниот пријател објави најнови фотографии и покажа како изгледа водителката непосредно пред породувањето.

Тие позирале насмеани, Сања облечена во долг бел фустан, а на многумина им паднал в очи ентериерот околу водителката.

Имено, познато е дека Сања живее во луксузен стан во центарот на Белград, каде што сега го поминува поголемиот дел од своето време и каде самата си создаде оаза на мирот.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by huso cobic 🇭 🇨 (@husocobic)


Топлиот дом на Кужет е опремен со скап мебел, а водителката внимателно го избирал секој детаљ.

Она што се забележува е дека просторот е исполнет со светли тонови, па водителката во дневната соба има голема беж гарнитура и полица во иста боја. Во дневната соба исто така се наоѓа и зелена фотелја, како и перници кои ги купила во истиот тон, додека масичката е украсена со вазна со свежи лалиња. Домот на Сања Кужет се наоѓа на последниот кат во една од модерните згради, а бидејќи е претежно опкружен со стакло, погледот од нејзиниот стан е магичен бидејќи се гледа речиси цел град.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

 

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....