21.8 C
Скопје
03:56 - 15 јули, 2024

(Видео) Девојките не му даваат мир на убавиот син на Драгана Мирковиќ: Се појави снимка од клубот, еве како реагира Марко…

Марико Бијелиќ, синот на познатата пејачка Драгана Мирковиќ, ѝ е голема поддршка на својата мајка, а неодамна реши да се грижи за нејзината кариера. Така, сега на социјалните мрежи се појави видео од настапот на Драгана каде Марко се наоѓал во публиката.

Марко одлично се забавувал со пријателите слушајќи ги хитовите на мајка му, а девојките не го оставиле на мир. Тој, исто како Драгана, трпеливо се фотографирал со сите што сакале спомен со него. Бидејќи е многу згоден, девојките цело време го гледале, некои само оддалеку, а некои му приоѓале да се фотографираат со него.

 


Инаку, Марко е страсен љубител на автомобили и Формула 1, па не е ни чудо што на неговиот профил често може да се видат фотографии од автомобили.

Синот на Драгана е образован, воспитан, успешен. Всушност, наследникот на Драгана ги поседува сите квалитети кои жените сакаат да ги поседува мажот. Фолк дивата не крие дека е горда на господинот во кој тој израснал, но пред сè, е среќна што со добро воспитување создала културно момче.

Драгана Мирковиќ во јавноста проговори за нејзините наследници:

– Моите деца се најнормалните деца на светот, имаа нормално детство и беа одлични ученици. Марко студира економско право, а Мануела завршува средно училиште и работеше на рецепција во „Риц“ – изјави своевремено Драгана за медиумите.

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....