Толку ги зголемила градите што едвај ги носи, а се започнало после разводот (ФОТО)

Фокси Менџдери (42) вели дека нема да престане да ги зголемува градите, бидејќи сака да изгледа како Џесика Ребит.

Жената од Мичиген, носи Z корпа на градник и вели дека не планира тука да застане. Оваа 42-годишна жена моментално има импланти во вредност од 6.640 кубни сантиментри.

После разводот сакала да има нов изглед, па првата операција за зголемување на градите ја имала пред 6 години.

Оттогаш нејзините гради се здобиле со застрашувачка големина, а Фокси очекува дека наскоро ќе достигне бројка од 7.000 кубни сантиметри во градите.

Фокси признава дека поради тежината на градите често се случува да изгуби рамнотежа и падне.

„Признавам, опседната сум со операции, но само поради тоа што ми се допаѓа резултатот. Одлично се чувствувам кога се ќе заврши, бидејќи тогаш ја гледам новата личност во која се претварам“, објаснила таа.

Иако ги обожава своите неверојатно големи гради, Фокси признава дека се соочува со бројни потешкотии.

„Тешко ги облакам чевлите, не смеам да се приближам до шпоретот кога готвам и неколку пати до сега ми се има случено да паднам додека се симнувам по скали“, вели таа.

Иако во детството била многу повлечена и срамежлива, Фокси после разводот одлучила дека сака да се занимава манекенство.

„Операциите допринесоа за мојата самодоверба, бидејќи тоа беше изгледот кој го посакував. Ми требаше многу за да дојдам до овој момент“, вели таа.

Откако ги зголемила градите, Фокси започнала да привлекува многу внимание на улица, што изјавила дека ѝ годи, се додека не слушне некои навредливи коментари.

„Не ги обвинувам што ме гледаат, тоа е како и со чудовиштето од Лок Нес, не знаете кога ќе го видите, а доколку го видите сакате веднаш да го сликнете“, објаснува Фокси.

Иако повеќето пријатели ја поддржуваат на овој пат, семејството е загрижено.

„Не се соочувам со потполно разбирање од страна на своето семејство. Знам дека многу барам од нив и дека многу се променив од своето раѓање. Затоа ги разбирам“, вели таа.

„Ми останаа уште многу операции кои ме чекаат оваа година. Во мај имам операција за задникот“, открива таа и додава дека не е сигурна дали некогаш ќе биде потполно задоволна со својата појава.

„Сега не можам да поставам некоја одредена цел, но дефинитивно сакам се уште да ги зголемувам градите“, заклучила Фокси.

Слични објави

Уште спомениците не завртеа глава по оваа девојка на градскиот плоштад (ФОТО)

Слободен печат

Посексипилен костим за капење не постои! Дали би платиле 150 евра за цела плажа да гледа во вас? (ФОТО)

Igor

Ниту родената сестра не би ја препознала: Тијана Дапчевиќ драстично го промени изгледот (ФОТО)

Igor

Донатела Версаче: Се откажав од дрогата, но потоа станав зависна од друго!

Еспресо

Дали сте се запрашале зошто НЕ СМЕЕТЕ да спиете со мокра коса?

Igor

ПРИНЦОТ ХАРИ ГИ ИЗНЕНАДИЛ ПАТНИЦИТЕ: Поради неговиот потег го споредуваат со мајка му, принцезата Дајана

Igor

Остави Коментар

4 × 5 =

Слични објави

Најдобрите и најпозитивните особини на секој хороскопски знак – Погледнете кои се вашите!

Igor

Том Хенкс прво ја зема верата од својата сопруга, а сега доби и државјанство од нашиот сосед

Еспресо

Зошто Холивуд ЈА МРАЗИ Гвинет Палтроу? Бурни караници, мавање со помфрит…

Igor

Одличен предлог за денешниот ручек: Пикантни крцкави крилца од рерна (РЕЦЕПТ)

Igor

Се породи ќерката на Дино Дворник: Познатата блогерка сега ќе пие пиво! (ФОТО)

Васко Спасоски

Глумицата претерала со операциите: Таа сега е непрепознатлива!

Igor