20.8 C
Скопје
08:55 - 15 јуни, 2024

Се огласи Наташа Беквалац и ја сподели среќата со сите: Секако дека се заљубив

Наташа Беквалац ја сподели својата среќа со следбениците на Инстаграм и откри каде се упатила.

Таа се огласи на Инстаграм од автомобилот и објасни дека е на пат за Нови Сад, а друштво ѝ прави нејзината сестра Тања Мркиќ.

Поводот беше убав и хуман – познато е дека пејачката обожава животни, а неколку и сама има посвоено, а на некои им обезбедува привремено сместување додека чекаат да бидат посвоени. Сега решил да го посети прифатилиштето во родниот град.

Наташа при посетата ја разнеќнија кучињата кои ја опкружуваа, па на сите им обрна внимание и сите ги галеше. „ И секако се заљубив “, напиша таа заедно со видеото од нејзиното дружење со бело кученце.

Потоа видела повеќе кучиња и апелирала да им се даде шанса за посреќна иднина. Таа дури ја споделила својата преписка со нејзината постара сестра Драгана , која ја убедила да посвои друго куче.

Слични објави

(Фото) Ова е братот на Јована Јеремиќ кој вешто го крие: Тој ѝ е најголема поддршка

еспресо

Два хороскопски знаци овој викенд ќе добијат дарежлив подарок од универзумот

еспресо

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Еспресо

(Фото) Злато и дијаманти: Позната српска манекенка се прошета низ Белград со накит вреден 72.000 евра

Еспресо
Се вчитува....