Новинарка известуваше од дома, а нејзиниот татко влезе во кадар топлес! (ВИДЕО)

Луѓето ширум светот мораа да се прилагодат на многу мерки кои се воведени поради пандемијата од коронавирусот, па затоа многумина работат од дома. Помеѓу нив е и една новинарка од Америка, која дојде во центарот на вниманието поради својот татко, кој ѝ влезе во кадар без маица на себе.

Репортерката од CNN Џесика Ланг ја замолила својата мајка да снима додека таа изјавува од својата кујна.

Изгледаше дека се оди според планот, но во еден момент Џесика добила знак од својот „камерман“ да го прекине известувањето.

„Што направи мамо?“, запрашува Џесика на видеото, незнаејќи дека нејзиниот татко влегол во кадарот без маица на себе.

Џесика се свртела и го видела својот татко како ја облака маицата и ја гледа збунето.

Таа ја сподели снимката на Твитер и привлече огромно внимание.

„Работете од дома рекоа, се ќе биде во ред“, напиша новинарката на објавата.

Слични објави

Повеќе не е смешно, сега е болно: Беше најпосакуваниот маж, а денес изгледа неверојатно лошо (ФОТО)

Еспресо

Џенифер Анистон (50) во црн кожен фустан: Појава за паметење! (ФОТО)

Igor

Се породи ќерката на Дино Дворник: Познатата блогерка сега ќе пие пиво! (ФОТО)

Васко Спасоски

Најчестите заблуди за коронавирусот: Може ли миленичињата да го шират новиот коронавирус?

Еспресо

КАРЛЕУША правеше селфи на финалето, а камерата улови СКАНДАЛОЗНА ПОРАКА на нејзиниот телефон (ФОТО)

Igor

Санса Старк од „Игра на тронови“ е бремена: Среќни сме што ќе станеме родители!

Еспресо

Остави Коментар

11 − 9 =

Слични објави

Бруталниот задник во преден план! Папараците ја „фатија“ Џеј Ло во претесен фустан (ФОТО)

Igor

СО СЕБЕ НОСИ 230 КУФЕРИ: Џеј Ло за овој пат се подготвувала СО ГОДИНИ, а има и посебни услови

Igor

Кетлин Џенер: Не се откажав од машкоста, само засекогаш ја пензионирав (ФОТО)

Igor

ВЕЉКО РАЖНАТОВИЌ си купи нова играчка: Опасната машина ја платил 120.000 евра

Igor

Мајли Сајрус е бремена: Го направи тоа за инает на поранешниот сопруг!

Еспресо

Оваа жена не старее: Натали ги засени српските манекенки во Нови Сад (ФОТО)

Igor