„Ме кријат ПОЛОВИНА ВЕК за да избегнат СКАНДАЛ“ – Овој човек тврди дека е ВОНБРАЧНО ДЕТЕ на принцот Чарлс и Камила Паркер (ФОТО)

Инженерот од Австралија со име Сајмон Дорант Деј (53), тврди дека е вонбрачно дете од принцот Чарлс и Камила Паркер и како што вели тоа сака да го докаже пред Врховен суд.

Сајмон е роден во Госпорт, во близина на Портсмут во април 1966-та година, а кога имал само 18 месеци го посвоиле Британците Карен и Дејвид Деј. Сајмон е убеден дека на посвојување го дала тогаш 18-годишната Камила.

профимедиа

„Мојата баба Винифред која тогаш работеше за кралицата, ми кажа отворено дека јас сум син на Чарлс и Камила. Некој ја коментираше структурата на мојата вилица и ми кажа дека е иста како кај кралицата. Косата ми беше како косата на Камила“ – тврди Сајмон и вели дека тој ќе биде „најексплозивната работа која некогаш му се случила на кралското семејство“.

Publiée par Simon Charles Dorante-Day sur Jeudi 3 octobre 2013

Исто така тој вели дека наместо сите да се занимаваат со Хари и Меган треба малку да стравуваат од него.

Доколку тоа што го зборувл Сајмон е вистина тоа значи дека бил зачнат кога Чарлс имал 17 години, а Камила 18 години што е спротивно од приказната на Чарлс и Камила дека се запознале во 1970-те години.

Сајмон себеси се нарекува „принцот Сајмон“ и тврди дека за него би се дознало доколку принцезата Дајана не починела.

Publiée par Simon Charles Dorante-Day sur Lundi 5 août 2013

„Верувам дека Дајана знаела дека постојам и дека и тогаш сфатила што навистина се случува. Мислам дека стигнала до точка кога пронаоѓала се повеќе одговори за сопствениот живот, за тоа какво зло ѝ е направено и секако дека имала намери да го објави сето тоа“ – самоуверено изјавил „принцот Сајмон“.

Слични објави

ПРИРОДАТА Е НЕВЕРОЈАТНА: Погледнете ја необичната дружба на луѓето со егзотични животни (ВИДЕО)

Еспресо

Ова никој не го очекуваше: Марија Шерифовиќ го грабна за врат и го бакна во уста (ВИДЕО)

Igor

УБАВАТА КУМАНОВКА повторно ГОРИ (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Карла Бруни јавно се извини за своето непромислено однесување во врска со коронавирусот (ВИДЕО)

Еспресо

Џиџи Хадид има нов дечко: Убавицата го улови Господинот совршен! (ФОТО)

Igor

Брук Шилдс: Навредена сум, ќерките ме испраќат на пластична операција

Igor

Остави Коментар

16 − 1 =

Слични објави

Неговата ХУМАНОСТ нема цена: Хју Џекман повика ПРОСЈАК на вечера

Igor

Тарантино објави војна против Марвел и останати филмски франшизи!

Еспресо

Ова е новиот Дарко Лазиќ – Пејачот се „преполовил“, направил операција на желудникот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Денес е една од најбараните светски манекенки, а пред 10 години се мачела со алкохолот (ФОТО)

Еспресо

Ни АНА ВИНТУР ни ВИКТОРИЈА БЕКАМ: Оваа жена е моментално НАЈМОЌНА во светот на модата

Igor

Мадона ги продава ЛИЧНИТЕ ПРЕДМЕТИ, меѓу нив и прошталното писмо на Тупак

Igor