23.8 C
Скопје
09:42 - 15 јуни, 2024

Која е снаата на Драгана Мирковиќ? Се обидоа да ја скријат од јавноста, еве со што се занимава

Синот на фолк-пејачката Драгана Мирковиќ, вешто се обиде да ја сокрие љубовта од љубопитните очи но безуспешно.

Младиот Марко Бијелиќ, не сака да го експонира својот приватен живот во јавноста, а до неодамна немаше ниту социјални мрежи.

Откако креираше профил на Инстаграм, пошироката јавност можеше да види како го поминува времето и кои се неговите интереси, но сепак остана мистериозен за својот љубовен живот.

Во пресрет на концертот на Драгана, Марко за првпат откри дека има некоја многу важна личност во неговиот живот, а сега српските медиуми открија за кого се работи.

Имено, девојката на Марко се вика Анастасија Дијановиќ, работи графички дизајн, а во јуни ќе наполни 22 години.

На нејзиниот Инстаграм можете да видите фотографии од егзотични патувања, но Марко не го гледаме на ниту една, бидејќи тие ја кријат својата љубов од јавноста.

Во продолжение погледнете ги фотографиите од Марко и Анастасија тука.

Слични објави

Откриена посебната врска на Кејт Мидлтон и кралицата Елизабета Втора

еспресо

(Фото) Ова е братот на Јована Јеремиќ кој вешто го крие: Тој ѝ е најголема поддршка

еспресо

Два хороскопски знаци овој викенд ќе добијат дарежлив подарок од универзумот

еспресо

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Еспресо
Се вчитува....