Ким Кардашијан ја покажа домашната игротека која е сон на секое дете! (ВИДЕО)

Ријалити-ѕвездата Ким Кардашијан неодамна повторно ги воодушеви фановите, покажувајќи ја на Инстаграм масовната домашна игротека на своите деца. Ѕвездата со своите 160 милиони следбеници сподели видео од својата вила вредна 60 милиони долари, во која живее со својот сопруг Канје Вест и децата Норт, Сеинт, Чикаго и Псалм. Во видеото кое таа го објави се гледаат децата кои веселол трчаат во игротеката со бескрајни можности за пресоблакање и многу играчки.

Таа започнала снимајќи ја големата сцена опремена со вистински музички инструменти на кои децата „настапуваат“, а покрај тоа е сместен и проектор на кој тие гледаат филмови. Во просторијата има и дел со маса и столчиња, каде децата ја пишуваат својата домашна, цртаат и сликаат. Минималистички уредениот шкаф откри одлична организација, а во него се сите играчки распоредени според својата функција. Автомобилите се на посебна полица, леглата на друга и тоа подредени по боја. Секое дете има свој дел од собата со играчки со кои најмногу игра.

View this post on Instagram

⛈ StormiWorld ⛈

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

„Норт има и потполно опремена продавница со прехрамбени производи, но и мала детска машина за алишта, машина за сушење и кујна“, изјави Ким во видеото, а потоа го покажа огромниот шкаф со различни костими каде што децата може да се пресоблакаат.

View this post on Instagram

Morning Madness

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Слични објави

Ова е девојката на Столе Стоилов која ќе му роди дете! (ФОТО)

Васко Спасоски

Трета среќа: СКАРЛЕТ ЈОХАНСОН пак ќе се мажи (ФОТО)

Igor

Го прослави 53-ОТ РОДЕНДЕН во бикини: Актерката не се предава на времето (ФОТО)

Igor

И нема рамна: Беспрекорното издание на Меланија Трамп! (ФОТО)

Igor

Сè за совршен изглед на Оскарите: Познатата актерка морала да стои исправена во автомобилот (ВИДЕО)

Васко Спасоски

ЈА ОБВИНИЈА ДЕКА ИМА СИЛИКОНИ: Емили Ратајковски покажа со што располага

Igor

Остави Коментар

20 − пет =

Слични објави

Со кого вашиот партнер најпрвин ве запознал? Тоа открива многу за него!

Igor

ПРЕСЛАТКА ЧЕСТИТКА: Меган Маркл му честиташе на Хари со досега НЕВИДЕНА фотографија од Арчи

Igor

За секоја пофалба: Вака изгледа Деми Мур на 57 години без шминка! (ФОТО)

Еспресо

5 намирници за силна ерекција

Igor

НЕ ЗНААТ ШТО СО ПАРИТЕ: Нема да верувате колку пари дал Николас Кејџ за неговиот миленик ОКТОПОД (ФОТО)

Igor

Пуштен новиот сингл на Антониа Гиговска

Igor