Џим Кери со својот одговор ја доведе новинарката во непријатна ситуација! (ВИДЕО)

Актерот Џим Кери се најде на удар на медиумите после своето интервју за магазинот „Heat“ каде разговараше за својот нов филм „Sonic the Hedgehog“. Всушност, актерот со својот одговор на новинарката Шарлот Лонг ѝ рече дека таа е единственото нешто што останало на неговата листа со желби, па на тој начин ја доведе во нпријатна ситуација, а целото видео набрзо се прошири по сите светски медиуми.

„Соник има листа со желби, па се прашував, откако направивте сешто во вашата кариера, дали во вашиот живот се уште има некоја неостварена желба?“, праша Лонг.

„Само ти. Тоа е тоа, сега сè исполнив“, изјави Кери и направи непријатна ситуација, а потоа додаде дека мора тоа да го прифати. Лонг целото видео од интервјуто го објави на својот твитер-профил и разлути бројни обожаватели и следбеници на славниот актер.

„Бев голем обожавател на Џим, но денес ја изгубив почитта кон него. Тоа е навистина неприфатливо. Се надевам дека ќе се извини“, се само дел од коментарите.

Кери се уште се нема огласено околу скандалот со новинарката. Американско-канадскиот актер неодамна изјави дека не сака да се фотографира со своите обожаватели. Наместо тоа, подраго би му било да позборува со нив.

Слични објави

Секоја кинематографија би била горда на нив: Ова се најубавите германски актерки! (ФОТО)

Еспресо

Не се обидувајте да ги излажете: Овие 3 хороскопски знаци се најдобрите детектори на лаги

Igor

СЕКОГАШ ИЗГЛЕДАЈТЕ МОДЕРНО: Како да ги комбинирате боите на облеката?

Igor

Фановите на Ванда Икарди во еуфорија: Атрактивната Аргентинка ги почести со нова фотка

Igor

Оскаровецот Хоакин Феникс на дело – Спаси крава и теле од кланица (ВИДЕО)

Еспресо

Три златни правила за обликување на веѓите!

Igor

Остави Коментар

5 + седумнаесет =

Слични објави

Кејт Мидлтон не ги сака кралските обврски, па смислила план како да ги избегне

Igor

Северина стегната во корсет со чипка и жешки гаќички ги збудали пријателите (ФОТО)

Igor

Ех да имаш мајка како Аделина Тахири (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Џеј Ло во најсексапилното деловно издание досега! (ФОТО)

Еспресо

Се продава НАЈЛОШИОТ ЕВРОВИЗИСКИ АУТФИТ, од цената ќе ви дојде да заплачете! (ФОТО)

Igor

Излезе од психијатрија: Популарната ѕвезда никогаш не изгледала полошо

Igor