Кендал Џенер објави фотографија со поранешното момче на својата сестра! (ФОТО)

Кендал Џенер на својот инстаграм-профил објави фотографија на која позира со поранешното момче на својата постара сестра Кортни Кардашијан. Станува збор за манекенот Лука Сабат.

Instagram/Printscreen

Всушност, Кендал и Лука позирале многу блиску после ревија на „Burberry“, а кратко потоа објави и негова фотографија на инстаграм-стори.

Во 2018 година странските медиуми пишуваа за тоа дека Лука и Кортни се во врска, бидејќи неколку пати беа видени во јавноста заедно како вечераат. Но, блиски извори дури и тогаш тврдеа дека помеѓу нив двајца не се случува ништо сериозно.

Instagram/Printscreen

„Кортни само добро се чувствува кога околу неа се тие млади, згодни момчиња кои се заинтересирани за неа“, изјави тогаш извор за „People“.

Слични објави

Кејти Холмс на работ на банкрот: Ја продаде луксузната вила за да може да застане на нозе!

Еспресо

Фронтменот на „Iron Maiden“ по три децении брак ја остави сопругата за 15 години помлада обожвателка (ФОТО)

Igor

3 најкреативни хороскопски знаци! Дали и вие сте меѓу нив?

Igor

Козметички третмани со кафе во домашни услови

Igor

МАКЕДОНЕЦ ГИ ЗАРАЗИЛ СИТЕ СО СИДА ВО ГРУПЕН СЕКС – Непознати факти за смртта на членовите на групата ЕКВ

Igor

Викторија Бекам заведува на насловната на „Вог“: Голо рамо, подигнат фустан… (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

пет × 5 =

Слични објави

За дами од 20 до 50 години: Ако сте вака облечени, изгледате феноменално! (ФОТО)

Васко Спасоски

Погребан Кирк Даглас: Синот Мајкл и Кетрин Зета Џонс го испратија легендарниот актер на вечен починок (ФОТО)

Еспресо

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! Плаќаат 25.000 евра за да се разголуваат среде пустина (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Џастин Бибер се маскираше и ги пречекуваше фановите на серијата „Пријатели“, кога го препознаа нивната реакција стана хит (ВИДЕО)

Еспресо

„Предозирање!“: Последната објава на КАРЛЕУША упатена кон Лукас е КУЛМИНАЦИЈА!

Igor

И после 30 години Бред Пит е секси „Не е фер да изгледа вака и на 55“ (ФОТО)

Igor