16.8 C
Скопје
08:16 - 22 мај, 2024

Ознака : лука сабат

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кендал Џенер објави фотографија со поранешното момче на својата сестра! (ФОТО)

Еспресо
Кендал Џенер на својот инстаграм-профил објави фотографија на која позира со поранешното момче на својата постара сестра Кортни Кардашијан. Станува збор за манекенот Лука Сабат....