18.8 C
Скопје
16:07 - 20 април, 2024

Јована Јеремиќ ја поминала ноќта во вилата на дечко ѝ милионер: Сите го коментираат нејзиниот појадок

Водителката на утринската програма Јована Јеремиќ моментално ужива во љубовта со бизнисменот Драган Станковиќ со кој се всели неодамна.

Имено, на нејзиниот Инстаграм профил се појави слика од појадокот кој го јаде во вилата на нејзиното ново момче.

За утрово водителката реши да се храни здраво, па на послужавник стави зелена салата, јогурт со чиа семе, интегрален леб и лимон.

Јована Јеремиќ многу се грижи за својот физички изглед, тренира и, како што вели, јаде по грамови.

Да потсетиме, Јеремиќ неодамна му посвети емотивна порака на Драган.

– И за 9 животи, пак со прст би те избрала само тебе – напишала накратко Јована во описот.

Јована и Драган истакнуваат дека едвај чекаат да добијат дете. Се пишуваше дека таа наводно го чека крајот на 2025 или почетокот на 2026 година за тогаш да забремени, бидејќи во тие години астролошките аспекти ѝ се поволни за проширување на семејството.

Слични објави

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо

Астропрогноза за сабота, 20 април: Вагите да посветат внимание на партнерот, Водолиите да се отворат за нови познанства

еспресо
Се вчитува....