14:25 - 19 април, 2024

„Ме разочара…“: Ќерката на Гоца Тржан за првпат јавно проговори за односот со својот татко

Instagram

Пејачката Гоца Тржан во бракот со учесникот на реалното шоу Иван Маринковиќ ја доби ќерката Лена, а како што претходно изјави таа, нејзината ќерка не е во контакт со нејзиниот татко.

Имено, Гоца Тржан и нејзиниот сопруг Радомир Раша Новаковиќ го снимаа реалното шоу „Мојот совршен брак“, а сега на социјалните мрежи се појави видео во кое таа зборува за Иван Маринковиќ заедно со нејзината наследничка Лена.

-Можеше многу подобро, сè можеше да биде поинаку, да се однесуваше поинаку. Ме разочара во некои ситуации – и рекла Лена на мајка си.

– Дали си свесна дека немаш никаква врска со тоа? – праша Гоца.

– Свесна сум за тоа, но повторно тато… – истакна Лена, а Гоца не криеше дека е депресивна поради сè, а на прашањето како може да го поправи, Лена одговори: „Не можеш“. .

– Сто пати ти кажав „извини“ во негово име – продолжи пејачката.

– Не можеш ништо, тоа зависи од него. А него го боли задникот, како и секогаш – рекла Лена.

– Мислам дека тој едноставно не е свесен за своите постапки. За него целта ги оправдува средствата, тој не ја гледа пошироката слика. Се обидувам да го разберам тоа некаде – рекла Гоца.

– Јас не разбирам. Ти пробај, јас нема да разберам. Нема што да се разбере или да не се разбере. Фала му на Бога, тој е свесен човек, свесен е за своите постапки – беше одлучна Лена.

Слични објави

(Фото) На една рака носи 18.000 евра: Александра не штедела на себе, сите гледале во овој скап детаљ

Еспресо

Ќе се вика „Вила Јована“: Дечкото на Јована Јеремиќ ѝ купи луксузна куќа со базен и овоштарник

Еспресо

Со Сергеј Трифуновиќ е приведен и неговиот „дилер“: Нови детали за апсењето

еспресо

Дарко Лазиќ по третпат станува татко: Катарина е бремена!

еспресо

(Фото) Синот на Драгана Мирковиќ јавно ја поддржа мајка си: „И во добро и во зло…“

jasmina.kantardzieva

Уапсен актерот Сергеј Трифуновиќ: Купувал марихуана

еспресо
Се вчитува....