13.8 C
Скопје
23:22 - 29 мај, 2024

Гоца Тржан јавно ја прозва Карлеуша и ја пофали Цеца: Лично ѝ се јавив на Јелена и не ми одговори, а Цеца знае која е и што е

Гоца Тржан веќе извесно време е во улога на водителка на една телевизија, а сега за медиумите изјави дали некој од колегите ја одбил да гостува во емисијата.

– Никој не ме одби. Сите само рекоа: „Во ред е, љубов, само да го извадам мојот албум!“, или: „Не можам да го направам тоа сега, дали ќе го направам следната недела? Никој не рече дека не помислува да дојде. Разбирам дека луѓето имаат важни обврски и дека тоа што се на телевизија им е преку глава, но моја работа е да прашам. Се договорив набрзина со Цеца, со големи ѕвезди и луѓе кои знаат кои се и што се, немаш никаков проблем брзо да се договориш за сѐ – рекла Гоца, а потоа се свртела на прашањето дали после Цеца ќе гостува и Јелена Карлеуша :

-Многу пати ѝ се јавив на Карлеуша и сѐ уште не сум добила никаков одговор. Јас ѝ се јавив лично. Тој манир на „тим Цеца“ или „тим Карлеуша“ за мене е сосема луд. Што има врска што Цеца ми е прва во шоуто? Што значи? Го чекам нејзиниот одговор, би сакал и да направам интервју еден на еден со ЈК, бидејќи ја гледам во сосема поинакво светло од она што често се претставува во јавноста. Мислам дека е многу понежна и поемотивна отколку што мислат сите – изјави Тржан за Курир.

Слични објави

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо

(Фото) Ќерките на Џеј Рамадановски пристигнаа на настанот организиран во негова чест: Убавата Марија блеска во бременоста

Еспресо

Српскиот министер за малку ќе се „фател“ со Хилари Свонк, конците му ги помрсил Александар Вучиќ

Еспресо

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Еспресо

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Еспресо

(Фото) Калиопи го промовираше новиот албум – „Албум“: 10 песни и дует со Слаткар

Еспресо
Се вчитува....